Betano se stává novým titulárním partnerem domácího turnaje Euro Hockey Tour

Betano Hockey Games v Brně

Betano se stává novým titulárním partnerem domácího turnaje v rámci tradičního seriálu Euro Hockey Tour. Poslední turnajová prověrka elitních evropských týmů před květnovým mistrovstvím světa ponese název Betano Hockey Games a uskuteční se v Brně od 2. do 5. května 2024. Vstupenky jsou v prodeji od čtvrtka 4. dubna v síti Enigoo.

Český hokej a Kaizen Gaming

Český hokej tímto krokem posiluje spolupráci se společností Kaizen Gaming, která patří celosvětově mezi přední sázkové kanceláře a jejíž značka Betano působí od roku 2022 na českém trhu. „Turnaj v České republice patří mezi nejprestižnější v rámci EHT, protože na něm jako jediném startují hráči z NHL, přesto turnaj neměl od roku 2020 svého titulárního partnera. I proto jsme moc rádi, že naming rights turnaje má nově silný partner, kterým je právě společnost Betano. Vytvořili jsme mimo jiné zcela novou vizuální identitu turnaje, jíž je také Betano součástí,“ říká marketingový a obchodní ředitel Ondřej Šnaidauf.

Společnost Betano 

Betano se zaměřuje na online sázky a vypisuje mnoho kurzů na široké spektrum sportovních událostí. „Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s národním týmem na nadcházejícím turnaji Euro hockey tour, který má v ČR bohatou tradici a je ostře sledovanou prověrkou před nadcházejícím šampionátem. Tato spolupráce je důkazem naší vášně pro hokej a společného závazku přinést fanouškům dokonalý zážitek při sledování zápasu,“ říká Roman Maco, country manager Betana pro ČR.

V Brně se na Betano Hockey Games představí elitní hráči z Česka, Švédska, Finska a Švýcarska. Sestavy, se kterými se týmy v Brně představí, už budou téměř finální pro mistrovství světa, které 10. května odstartuje v Praze a Ostravě. Na jihu Moravy tak fanoušci zcela jistě budou moct sledovat i hráče z NHL. Český tým zahájí turnaj ve čtvrtek zápasem od 18:00 proti Finsku, v sobotu vyzvou svěřenci trenéra Radima Rulíka od 16:00 Švédsko a v neděli shodně od 16:00 Švýcarsko.

Vstupenky na Betano Hockey Games

Pokud fanoušci chtějí vidět hráče NHL ze čtyř elitních evropských týmů na vlastní oči, mohou už teď zakoupit vstupenky v síti Enigoo. V prodeji jsou vstupenky na samostatný čtvrteční zápas Česko vs Finsko a denní balíčky na sobotní a nedělní dvojzápas.

author photo
Barbora Jiřincová

Redaktorka Barbora Jiřincová se už 3 roky věnuje psaní článků pro recenzní portály a hodnocení různých služeb a platforem. Jejím hlavním mottem je poskytnout čtenářům co nejpodrobnější informace, a přitom je textem neunudit. Zaměřuje se na články se sportovní tematikou, protože ke sportu má celý život blízko. Nejvíc ji to vždy táhlo k fotbalu, zimním sportům nebo dostihům.

Zobrazit publikace od Barbora Jiřincová

Číst dál

Betano mobilní aplikace → stáhnout app pro Android (APK) a iOS
Betano mobilní aplikace → stáhnout app pro Android (APK) a iOS
Kdo rád hraje nebo sází, sází často z mobilu. Přihazujeme cestou do práce, svůj oblíbený západ sledujeme z gauče s mobilem v ruce a na fóru diskutujeme v
Číst dál
k Barbora Jiřincová
152
Kaizen Gaming: Betano se stalo oficiálním sponzorem CONMEBOL Copa America™️ 2024
Kaizen Gaming: Betano se stalo oficiálním sponzorem CONMEBOL Copa America™️ 2024
Společnost Kaizen Gaming, jedna z největších světových GameTech společností , se stává oficiálním partnerem CONMEBOL, Confederación Sudamericana de Fútbol, čímž
Číst dál
k Barbora Jiřincová
234
Hokejový tým má nový dres a nového sponzora - Betano
Hokejový tým má nový dres a nového sponzora - Betano
Taky vám na dresech českého národního hokejového týmu chyběl státní znak?
Číst dál
k Barbora Jiřincová
371