Betano - oficiální sponzor CONMEBOL 2024

Kaizen Gaming: Betano se stalo oficiálním sponzorem CONMEBOL Copa America™️ 2024

Společnost Kaizen Gaming, jedna z největších světových GameTech společností , se stává oficiálním partnerem CONMEBOL, Confederación Sudamericana de Fútbol, čímž dosáhla významného milníku ve svém působení v Latinské Americe. Partnerství, které bude trvat až do roku 2028, podtrhuje závazek společnosti Kaizen Gaming obohacovat fotbalové zážitky na celém kontinentu.

CONMEBOL Copa America™️ 2024 se bude konat na stadionech po celých Spojených státech od 20. června do 14. července a sejdou se zde ty největší fotbalové talenty a nejvášnivější fanoušci, kteří budou mít možnost uzavírat sázky prostřednictvím prémiové platformy Betano a zažít turnaj na zcela jiné úrovni.

George Daskalakis, zakladatel a generální ředitel společnosti Kaizen Gaming, prohlásil: "Jsme potěšeni, že můžeme spojit síly s CONMEBOL, nejuznávanější institucí latinskoamerického fotbalu. Toto partnerství je nejen důkazem naší vášně pro tento sport a region, ale také podtrhuje naše odhodlání přinášet inovace a dokonalost v tomto odvětví. Toužíme pozvednout zážitky fanoušků na novou úroveň a prostřednictvím zodpovědného hraní jim poskytnout nezapomenutelné okamžiky."

Alejandro Dominguez, prezident CONMEBOL, řekl: "Jsme nadšeni, že můžeme přivítat společnost Kaizen Gaming a její značku Betano jako oficiálního partnera CONMEBOL. Jejich závazek k fotbalu a herním inovacím se bez problémů shoduje s naší vizí budoucnosti sportu v Latinské Americe. Společně plánujeme přinést fotbalovým fanouškům na celém kontinentu mimořádné zážitky."

Kromě CONMEBOL Copa America2024™️ zahrnuje partnerství i další prestižní soutěže pod hlavičkou CONMEBOL, včetně CONMEBOL předolympijského turnaje, CONMEBOL Copa America Women, CONMEBOL Copa America Futsal Men and Women, CONMEBOL Copa America Beach Soccer,  CONMEBOL U20 Men and Women, CONMEBOL U20 Futsal Men and Women a CONMEBOL U20 Beach soccer. Tato komplexní dohoda dokazuje odhodlání společnosti Kaizen Gaming podporovat fotbal na všech úrovních a napříč různými demografickými skupinami.

Toto oznámení přichází po globální sponzorské smlouvě společnosti s UEFA pro EURO 2024 a potvrzuje pozici Kaizen Gaming jako hybné síly na pomezí sportu a technologií.

O CONMEBOL Copa America 2024™

CONMEBOL Copa America 2024™ se bude hrát ve Spojených státech a zúčastní se ho 10 týmů CONMEBOL a 6 hostujících týmů z Concacaf. Tento tradiční turnaj pořádají obě konfederace. Šest týmů Concacafu se kvalifikuje prostřednictvím Ligy národů Concacaf 2023/24. Po skončení skupinové fáze pak vítězové a vítězky skupin Ligy A postoupí do čtvrtfinále, kde byli spojeni se čtyřmi nejvýše postavenými týmy Concacafu, z čehož vzešly následující zápasy: Mexiko vs. Honduras, Spojené státy vs. Trinidad a Tobago, Kanada vs. Jamajka a Kostarika vs. Panama. Čtvrtfinále, které se bude hrát 16. až 21. listopadu, se rozhodne na základě celkového skóre a vítěz každého zápasu se kvalifikuje na Copa America 2024 CONMEBOL. O zbývajících dvou účastnících Concacafu rozhodne zápas Play-In mezi poraženými čtvrtfinalisty. Tento Play-In se uskuteční v březnu 2024. Ve 48. ročníku jedné z nejvýznamnějších soutěží na kontinentu se podruhé v historii turnaje představí 16 týmů - stejný počet týmů hostil i ročník 2016, který se rovněž konal ve Spojených státech. Na hřiště nastoupí 10 jihoamerických držitelů titulů FIFA World Cup™ a největších hvězd světového fotbalu, kteří v červnu a červenci 2024 odehrají 32 zápasů v tomto ročníku turnaje.

Betano Copa America

O projektu Rocking the Continent

CONMEBOL Copa America™ má neuvěřitelnou sílu, dokáže vše rozpohybovat, rozvibrovat emoce a rozbušit srdce. Díky ní vlají vlajky, třesou se sítě, tribuny a stadiony se chvějí. Na jeho historii je hrdý celý kontinent a náš fotbal bije jednotnou silou. Tato soutěž má moc probudit tu nejlepší verzi toho, co jsme: fotbal, historii, radost a vášeň.

#VibraElContinente

Informace o Kaizen Gaming | Betano

Kaizen Gaming je jednou z největších GameTech společností na světě. Se zaměřením na technologie a lidi si klade za cíl neustále zlepšovat zážitek ze sázení, které nabízí milionům zákazníků po celém světě, a bavit sportovní fanoušky zábavným a odpovědným způsobem.

Kaizen Gaming vlastní prémiovou online sportovní sázkovou a herní značku Betano a úspěšně působí na trzích v Evropě a Latinské Americe. Nedávno také vstoupil do Afriky a Severní Ameriky prostřednictvím Nigérie a Ontaria. Společnost zaměstnává celkově více než 2 300 lidí v zemích, kde působí.

Kaizen Gaming je považován za jednoho z lídrů na globálním trhu sportovních sázek a her, což dokazuje zisk několika významných ocenění v herním průmyslu, včetně světového prvenství v zisku pěti trofejí v jediném roce na EGR Operator Awards 2023 (“Nejlepší sázková kancelář” , „Marketingová kampaň roku“, „Mobilní sportovní produkt roku“, „Interní produkt roku“ a „Nejlepší live sázky“).

Pro více informací navštivte Kaizen Gaming  

author photo
Barbora Jiřincová

Redaktorka Barbora Jiřincová se už 3 roky věnuje psaní článků pro recenzní portály a hodnocení různých služeb a platforem. Jejím hlavním mottem je poskytnout čtenářům co nejpodrobnější informace, a přitom je textem neunudit. Zaměřuje se na články se sportovní tematikou, protože ke sportu má celý život blízko. Nejvíc ji to vždy táhlo k fotbalu, zimním sportům nebo dostihům.

Zobrazit publikace od Barbora Jiřincová

Číst dál

Tipsport mobilní aplikace → stáhnout app pro Android (APK) a iOS
Tipsport mobilní aplikace → stáhnout app pro Android (APK) a iOS
Přečtěte si naši recenzi Tipsport mobilní aplikace pro Android, kterou lze stáhnout ve formátu APK.
Číst dál
k Barbora Jiřincová
587
Hokejový tým má nový dres a nového sponzora - Betano
Hokejový tým má nový dres a nového sponzora - Betano
Taky vám na dresech českého národního hokejového týmu chyběl státní znak?
Číst dál
k Barbora Jiřincová
445
10 nejlepších středních útočníků na světě
10 nejlepších středních útočníků na světě
Top 10 nejlepších útočníků na světě 2024
Číst dál
k Barbora Jiřincová
1075