Tipsport

Tipsport
8.6

Tipsport

8.6
  • Výhodné kurzy
  • Minimální vklad už 1 Kč
  • Bonus 500 Kč na našem odkazu
  • Výhodné kurzy
  • Minimální vklad už 1 Kč
  • Bonus 500 Kč na našem odkazu
8.6

Sázková kancelář Tipsport je tradiční česká firma. Cílí nejen na moderní hráče v online prostředí, ale také na starší generace, které si užívají společnost ostatních na pobočkách. Síť poboček Tipsportu je jedna z nejširších, najdete jich několik v každém větším městě i na menších obcích. Zároveň ovšem online poskytuje velké množství pokročilých funkcí. U Tipsportu si můžete vsadit na obrovské množství sportů, a to nejen klasicky před zápasem, ale také LIVE. Stejně jako sesterská Chance nabízí diskuzní fórum, blogy a analýzy, které podporují komunitu sázkařů, aby si spolu vyměňovali zkušenosti. Tato komunitní funkce dodává sázení zcela nový rozměr. V kombinaci s LIVE sázkami a živými streamy máte v kapse nekonečné množství sportovní zábavy.

Tipsport TV patří bezesporu k největším přednostem této sázkové kanceláře. Nabízí obrovské množství přenosů známých i méně známých přenosů ze soutěží různých úrovní z celého světa. Nadto ovšem můžete na Tipsport TV sledovat také českou nejvyšší fotbalovou i hokejovou soutěž. Nenajdete zde ovšem live streamy e-sportů. Obecně nabídka sázek na e-sporty není u Tipsportu tak bohatá. Je vidět, že cílová skupina nejsou ti úplně nejmladší sázkaři. Stejně tak společenské sázky nepřináší tak velkou nabídku. Můžete si vsadit na politiku nebo třeba na nejvyšší letní teploty, ale to je tak všechno. Tipsport je přeci jen zábava především pro sportovní fanoušky.

Spektrum platebních metod je poměrně široké, i když bychom očekávali větší podporu internetových peněženek nebo jiných modernějších způsobů online platby. Ale zato mohou sázkaři využít bleskurychlý výběr nebo vklad na jedné z mnoha poboček v České republice. Sázková kancelář Tipsport samozřejmě vlastní platnou licenci pro hazardní hry v ČR, platí za seriózní a bezpečné, a kromě kurzovního sázení zde můžete vsadit také loterii nebo online kasino.

Ve zkratce

Webové stránky:

https://www.chance.cz/

Založeno:

1991

Hlavní sídlo:

Politických vězňů 156/21, Beroun, 266 01, Česko

Zákaznická podpora:

[email protected]

Metody vkladu
Poplatky
Minimální vklad
icon card
-
1000 Kč
icon card
-
1 Kč
icon card
-
1 Kč
icon card
není
1 Kč
icon card
není
10 Kč
icon card
není
100 Kč
Metody výběru
Minimální částka pro výběr
Doba
icon card
100 Kč
1 - 3 dny
icon card
100 Kč
1 – 3 dny
icon card
100 Kč
Okamžitě
icon card
není
Okamžitě
icon card
100 Kč
Okamžitě
icon card
100 Kč
Okamžitě

Minimální vklad

1 Kč

Spravováno

Ministerstvo financí ČR

Číslo licence.

Jak začít s Tipsport

Krok 1

Na tomto odkaze https://m.tipsport.cz/registrace klikněte na tlačítko „registrovat.“

Krok 2

Vyplňte všechny potřebné údaje a klikněte na „pokračovat.“

Krok 3

Vyčkejte na aktivační SMS s kódem a aktivační email. Pokud email dlouho nepřichází, zkontrolujte složku nevyžádané pošty. Jakmile email dorazí, klikněte na odkaz pro aktivaci.

krok 4

V tuto chvíli máte vytvořen tzv. dočasný účet, můžete na něj vložit peníze a rovnou začít sázet. Pro plnohodnotné využívání účtu a výběr výhry musíte ovšem dostát zákonné povinnosti a registraci dokončit ověřením totožnosti.

Krok 5

To můžete provést buď osobně na pobočce pomocí občanského průkazu nebo online pomocí své bankovní identity. Zároveň jste také vyzváni k nastavení sebeomezujících opatření.

Krok 6

Po dokončení tohoto kroku se stáváte plnohodnotným sázkařem a na účet vám připluje jako dárek bonus 300 Kč v bonusových Netech. Podle výše vkladu máte možnost získat vstupní bonus až 50 000 Kč.

Jak se zaregistrovat z počítače?

Pokud provádíte registraci do systému Tipsport přes (https://m.tipsport.cz/registrace) počítač, postup se od kroků popsaných výše neliší. Z mobilu a z počítače je postup stejný.

Recenze o Tipsport

Zde si můžete přečíst recenze na služby sázkové kanceláře Tipsport od skutečných uživatelů. Připojte se k ostatním hráčům, kteří se již podělili o svůj názor na Tipsport. Vaše zkušenosti mohou pomoci ostatním uživatelům.

Další informace o Tipsport

Chance vstupní bonus 300 Kč zcela zdarma a 100 % bonus do výše 50 000 Kč

Také Tipsport jako jeho konkurence nabízí odměnu za registraci, a to ve výši 300 Kč. Ty vám formou bonusových Netů připíše na hráčské konto po dokončení registrace a můžete je ihned vsadit. Zároveň se vám nabízí příležitost první vklad zhodnotit, a to až do výše 50 000 Kč. Postup zde už není tak jednoduchý. Bonus se vyplácí v podobě 10 % vsazené částky postupně, jak ho protáčíte sázením. Zvýše bonusu se odvíjí od vložené částky a zároveň s tím se mění podmínky pro jeho získání. To je jedna z nevýhod sázení u Tipsportu, že podmínky jsou dost složité a získat těch avizovaných 50 000 Kč je téměř nemožné. Pro získání bonusu 100 % z vsazené částky do 1000 Kč, musíte vklad prosázet 5x v minimálním kurzu 1,5. Pokud ale je vklad vyšší, do 5000 Kč, už musíte vklad protočit 7x v kurzu minimálně 2. A k částce mezi 5000 a 50 000 kč se dostanete jen tehdy, pokud vklad protočíte 7x v minimálním kurzu 4.

Kurzovní nabídka

Kurzovní nabídka Tipsportu patří k nejširším na trhu. Nabízí ohromné množství sportů z tuzemska, Evropy i celého světa. Sázet nemusíte pouze na výsledek zápasů a závodů, ale i na jednotlivé statistiky. Tipsport začínal na dostizích a nabídka koňských závodů je u nich stále velmi široká. Nejvíc herních příležitostí samozřejmě nabízí fotbal, kde můžete tipovat na nižší i nejvyšší soutěže z celého světa, mezinárodní či přátelská utkání, mužský i ženský fotbal. Dále samozřejmě hokej, tenis, basketbal a další týmové sporty.

Nechybí motosport nebo třeba squash a šipky. Na rozdíl třeba od Betana najdete v nabídce téměř výhradně příležitosti aktuální, nabídka dlouhodobých příležitostí je menší. Totéž platí třeba o společenských sázkách, chybí zde vtipné a kuriozní sázky, i když vsadit můžete třeba na maximální denní teplotu. Ale Tipsport je především o sportu, tady leží jeho doména a ne v politice nebo kultuře.

Kromě klasických pre-match sázek nechybí ani sázky živé. Velkou výhodou Tipsportu (stejně jako jeho partnerské kanceláře Chance) je budování a využívání komunity sázkařů. Ti mohou publikovat blogy a analýzy, komunikovat na fóru, což například u živých sázek zvyšuje zážitek.

Sázkové kurzy

Sázkové kurzy u Tipsportu patří k nejvýhodnějším. To znamená, že sázková kancelář si bere pouze malou marži. Každá sázkovka stanovuje kurzy o něco méně výhodně, než jak by napovídal skutečně poctivý odhad expertních bookmakerů. Jinak by na sázení nevydělala. Výši marže si tedy připočítá ke kurzu. Lze tedy říci, že v závislosti na pravděpodobnosti výhry platí, čím nižší kurz, tím je vyšší marže.

Ukažme si to na příkladu. Například u zápasu 1. české fotbalové ligy mezi Teplicemi a Spartou má sázková kancelář kurz 1,5 na výhru Sparty a Tipsport 1,47. V případě výhry Sparty je tedy pro sázkaře kurz výhodnější u Betana. Obecně lze říci, že sázkové kurzy tří kanceláří jsou vždy velmi podobné: Tipsport, Chance a Betano se liší většinou jen v setinách, protože hráčům účtují minimální marži.

Live sázení

Největší zážitek pro sázkaře je sledovat zápas a sázet v jeho průběhu. Také Tipsport tuto možnost přináší, a to ať na webu nebo v mobilní aplikaci. Živé sázky se od klasického pre-match tipování liší tím, že kurzy se mění v průběhu zápasu a vy si v jeho průběhu můžete vsadit nejen na výsledek, ale i na další statistiky. Kurzy odráží aktuální vývoj utkání a můžou se dramaticky lišit od kurzů předzápasových. Zde se právě ukáže pravý mistr mezi sportovními fanoušky. Jestli jste expert, možná spatříte něco, co jiným uniklo. Mezeru v obraně hostí, kudy každou chvíli ten gól propadne. Unavený výraz na tváři favorizované tenistky nebo třeba bolestivou grimasu při doskoku hlavní hvězdy basketbalového šampionátu. Nemusíte své poznatky pouze sdělovat kamarádům před televizí, můžete je zpeněžit.

Tipsport navíc nabízí obrovské množství živých streamů a mnoho diskuzních prvků. Takže s jeho pomocí proměníte každou sportovní událost v adrenalinový zážitek. Máte s sebou navíc neustále v kapse nejen televizi, ale celou komunitu sázkařů, se kterými můžete o zápase diskutovat a třeba jejich rady zpeněžit ve svých tipech.

Sázení na e-sports

E-sports patří k těm zábavám moderního fanouška, kterou starší generace nechápou, ale my víme, že hráči počítačových her jsou neskuteční borci, kteří vydělávají horentní sumy. A takový zápas v League of Legends může být skvělá podívaná. Sázková kancelář Tipsport nabízí sázení na e-sports, ale bohužel v poměrně omezeném množství. Můžete sázet pouze na šampionáty v League of Legends, Counter Strike, Dota nebo Valorant. Pokud se zrovna koná nějaké sledované mistrovství, tak ho Tipsport také mezi své příležitosti zařadí. Neposkytuje ale ve své velké nabídce live streamů žádné přenosy e-sportů. Tato disciplína je pro Tipsport skutečně spíš okrajová a ve srovnání třeba s Betanem (které cíleně míří na mladší sázkaře nabídka omezená.

Vklady a limity

Tipsport nabízí slušné spektrum možností, jak vložit peníze na účet. Bohužel z moderních metod podporuje pouze Paysafecard a Skrill. Zato zde najdeme v tuzemsku oblíbenou rychlou bankovní platbu. Tipsport má solidní základnu sázkařů, kteří začali tipovat na sportovní výsledky ještě v dobách, kdy byl internet v plenkách. Jeho široká síť poboček tak pokrývá celou Českou republiku. Právě osobní vklad na pobočce, jehož výši zákon omezuje na 5000 Kč, patří stále k populárním metodám, jak dostat peníze na hráčský účet.

Můžete si vybrat z následujících platebních metod:

Osobní vklad: Můžete vložit peníze na jedné z poboček po celé republice, kde si zároveň můžete vyplnit tiket a často i u piva popovídat s jinými sázkaři. Minimální vklad je 1 kč, maximální omezuje zákon na 5000 Kč. Peníze máte v tomto případě na hráčském účtu k dispozici okamžitě.

Platební karta: Jednoznačně nejsnadnější je vklad přes platební nebo debetní kartu. Tipsport přijímá karty VISA, Visa Electro, MasterCard i Maestro. Peníze máte touto cestou na hráčském účtu okamžitě k dispozici, ale minimální vklad začíná na 100 Kč. Maximální vklad je 999 999 Kč.

Rychlá bankovní tlačítka (ePlatba): Pro ty, kdo neradi platí kartou online nebo kartu ani nevlastní, je k dispozici v České republice oblíbený okamžitý bankovní převod. Tipsport podporuje rychlá bankovní tlačítka České Spořitelny, Raiffeisenbank, ČSOB, Unicredit Bank, mBank, MONETA, Fio a Sperbank. Minimální vklady se liší podle vaší banky (od 1 do 100 Kč), ale vždy máte peníze k dispozici okamžitě. Maximálně můžete rychlým bankovním převodem vložit 999 999 Kč.

Klasický bankovní převod: Klasický bankovní převod neomezuje Tipsport žádnou minimální ani maximální částkou. Můžete začít už na 1 Kč. Ale potrvá 1 – 3 dny, než budete mít peníze na hráčském účtu.

Skrill: Příznivci internetových peněženek najdou v nabídce platebních metod u Tipsportu Skrill. Minimální vklad touto cestou je 1000 Kč a maximální 50 000 Kč. Peníze máte také v tomto případě k dispozici okamžitě.

Paysafecard: Bod dolů má Tipsport za to, že si v případě vkladu pomocí Paysafecard účtuje poplatek až ve výši 5 %. Minimální vklad při použití Paysafecard je 10 Kč, maximální 24 000 Kč a peníze máte k dispozici okamžitě.

PayPal: Dále můžete využít k výběru internetovou peněženku PayPal. Peníze se vám převedou okamžitě. Maximálně můžete vložit touto metodou 50 000 Kč a minimálně 100 Kč.

Apple Pay: Příznivci značky Apple mohou platit pomocí platby Apple Pay. Peníze se vám převedou okamžitě.

Poplatek

Maximální vklad

Minimální vklad

Doba zpracování

Osobně na pobočce

ZDARMA

5000 Kč

1 Kč

okamžitě

Bankovní převod

ZDARMA

Bez omezení

1 Kč

1 – 3 dny

Okamžitý převod (ePlatba)

ZDARMA

Bez omezení

1 Kč / 10 Kč / 100 Kč (podle banky)

okamžitě

Platební karta

ZDARMA

Bez omezení

100 Kč

okamžitě

Paysafecard

5 %

24 000 Kč

10 Kč

okamžitě

Skrill

ZDARMA

50 000 Kč

1000 Kč

okamžitě

Jak vybrat peníze?

Tipsport nabízí pouze tři možnosti výběru vkladu nebo výhry. Pokud chcete peníze ihned, musíte na pobočku, ale budete omezeni opět zákonem stanovenou horní hranicí 5000 Kč.

Bankovní převod: Pokud využijete bankovní převod, můžete si vybrat částku až do výše 1 milionu Kč. Minimální možný výběr je ale stanoven na 1000 Kč, což není málo. Bankovní převod navíc využívají hráči, kteří nespěchají, protože si počkáte 1 – 3 dny.

Osobně na pobočce: Pokud navštívíte některou z mnoha poboček, dostanete peníze bez čekání a můžete si vybrat částku mezi 100 Kč a 5000 Kč, přičemž horní hranici stanovuje legislativa ČR.

Skrill: Pokud vlastníte internetovou peněženku Skrill můžete s její pomocí vybrat částku od 1000 Kč výš. Peníze dostanete na svůj účet ale během 1 – 3 dnů.

Paysafecard: K výběru můžete využít internetovou bezpečnou platbu paysafecard. Peníze se vám převedou do 3 hodin od potvrzení platby. Maximálně můžete vybrat touto metodou 360 000 Kč a minimálně 100 Kč.

PayPal: Dále můžete využít internetovou peněženku PayPal. Peníze se vám převedou do 3 hodin od potvrzení platby. Maximálně můžete vybrat touto metodou 100 000 Kč a minimálně 100 Kč.

Minimální částka

Maximální částka

Doba zpracování

Osobně na pobočce

100 Kč

5000 Kč

okamžitě

Bankovní převod

1000 Kč

1 milion Kč

1 – 3 dny

Skrill

1000 Kč

30 000 Kč

1 – 3 dny

Paysafecard

100 Kč

360 000 Kč

do 3 hodin

Paypal

100 Kč

100 000 Kč

do 3 hodin

Tipsport mobilní aplikace

Tipsport nabízí svým sázkařům skvělou mobilní aplikaci. Ta je k dispozici pro majitele telefonů s operačním systémem Android nebo iOS. Majitelé iPhonů nebo iPadů nebo telefonů s operačním systémem Hyuawei Harmony si stáhnou aplikaci přímo v AppStoru nebo AppGallery. V obchodě Google Play ovšem aplikaci nenajdete a musíte povolit instalaci z cizích zdrojů a stáhnout si instalační soubor ze stránek Tipsportu. Zde ovšem najdete velmi podrobný návod a je velmi příjemné, že Tipsport myslel i na uživatele se starším Androidem. Pokud Android ani iOS nemáte nebo z nějakého důvodu nechcete na mobil aplikaci instalovat, můžete se na svém mobilním zařízení pohybovat v responzivním a velmi pohodlném mobilním rozhraní webu.

Tipsport mobilní aplikace přináší neskutečně bohatou Tipsport TV se všemi jejími streamy do vašeho mobilu nebo tabletu. Stejně tak můžete přes appku sázet všechny typy tiketů a hlavně komunikovat se sázkaři na diskuzních fórech, živém chatu u LIVE sázek nebo číst blogy a analýzy. Když tedy Tipsport slibuje, že budete mít největší komunitu sázkařů přímo v kapse, říká pravdu.

Živé vysílání

Tipsport je skutečným šampionem v oblasti živého vysílání. Najdete zde ohromné množství živých přenosů ze všech možných i nemožných sportů z celého světa. Vytknout můžeme snad jen malou nabídku e-sportů. Sledování live streamů je omezeno jen jednou podmínkou, musíte mít ověřený účet, kompletně dokončenou registraci a v průběhu uplynulých 30 dní prosázet alespoň 30 Kč. Na první pohled se to zdá jako omezení, ale teoreticky se vám to vyplatí i tehdy, pokud sázíte jen občas a nechce se vám platit za streamovací služby typu Eurosport. Pokud ovšem chcete sledovat nejvyšší českou fotbalovou ligu, musíte si vsadit každý měsíc alespoň 100 Kč. I to je ale poměrně malá částka vzhledem k tomu, že jinak pro sledování Fortuna ligy musíte mít předplacenou O2 TV.

Živé vysílání je k dispozici na webu i v mobilní aplikaci. U některých přenosů je z licenčních důvodů sledování omezeno tak, že nemůžete zvětšit přenos přes celou obrazovku. Tipsport jako generální partner nejvyšší české hokejové soutěže vám jako jediný umožní sledovat také hokejové zápasy Extraligy i ve fullscreen režimu.

Cash-out

Cash-out je funkce, která přináší do nejistého světa sázkařů trochu jistoty. Pokud máte na tiketu třeba deset zápasů, devět už vám vyšlo a vy se obáváte o výsledek toho posledního, můžete si vybrat výhru (samozřejmě umenšenou o ten poslední zápas) hned. Jediná podmínka je, že výhra musí být teoreticky ještě možná. Nesmí už být jasné, že bezbranková remíza se neuskuteční, protože jeden gól padnul. Cash-out není možný u úplně všech sázkových příležitostí.

U některých druhů tiketu se nabídka cash-outu rozšířila o funkci prodeje tiketu. Ta funguje tak, že můžete část tiketu vyjmout a zbytek nechat ve hře. Vždy si zjistěte, jestli u právě vytvořeného tiketu je funkce cash-out nebo prodeje tiketu dostupná, než na ni začnete spoléhat.

Kombinace sázek

V sázkové kanceláři Tipsport mohou hráči své tikety a sázky různě kombinovat. To je dnes už ve světě online sázení samozřejmé. Můžete využít tzv. AKU sázku, kdy můžete zkombinovat až 50 sázkových příležitostí, přičemž nárok na výhru vzniká, pokud vám vyšly všechny sázky na tiketu. Tyto kombinované tikety umožňují hráčům vyhrát s malou částkou více peněz, ale musíte skutečně dobře znát sportovní prostředí, protože správně tipnout kombinovanou sázku vůbec není jednoduché. Princip je v tom, že u kombinované sázky se kombinují také kurzy, marže sázkové kanceláře je potlačena a s nižším vsazeným obnosem přichází vyšší výhra. Ale z logiky věci se snižuje pravděpodobnost výhry, protože správně vyjít musí víc příležitostí.

Věrnostní program

Do věrnostního programu Tipsportu se nemusíte nijak hlásit, stačí být aktivním hráčem. Za prosázené peníze získáváte bonusy a kredity. Na rozdíl od vkladového bonusu pro nové hráče jsou odměny za věrnost přehledné a snadno dostupné. Jednoduše platí, že čím víc budete sázet, tím vyšší bude vaše odměna. Nemusíte sázet pravidelně, věrnostní program se vás týká, i když sázíte jen jednou za čas, třeba protože sázíte na sezónní sport nebo jen při velkých sportovních událostech. Můžete získat buď odměny za sázky s kurzem 1,5 a vyšším nebo kredity (Tipsport Nety) za každých 10 dní s alespoň jednou sázkou. Věrnostní program tak motivuje sázkaře, aby se účastnili her, ale požadavky nejsou nijak přehnané. Pokud navíc zkompletujete alespoň dva desetidenní cykly, už dostanete bonus ve výši 30 %. Přehled všech svých odměn a bonusů máte ve svém hráčském účtu z webu i mobilní aplikace neustále na očích.

Tipsport Vegas – virtuální kasino

Sázková kancelář Tipsport kromě kurzových sázek provozuje také online kasino. Začít můžete v demoverzi, kde hrajete o kredity bez skutečné hodnoty a váš účet ani nemusí být nijak ověřen. Zde se jedná o zcela neškodnou online zábavu, i když samozřejmě kasina ví, že velká část těchto opatrných demo hráčů časem registraci potvrdí a začne hrát o opravdové peníze. Pokud k nim chcete patřit i vy, tak musíte svůj účet ověřit pomocí bankovní identity nebo průkazu totožnosti na pobočce a vložit první peníze. Minimální vklad je přitom v Tipsport Vegas 200 Kč. Také Tipsport kasino nabízí vstupní bonus a pro nové hráče free spiny. Volná zatočení na automatu pravidelně jako součást akcí získají i věrní hráči. Často také na automatech v Tipsport kasinu najdete různé jackpoty a soutěže o vysoké částky.

K dispozici je více než 500 automatů různých značek, rulet a her. Mezi nejoblíbenější automaty patří Multiplay 81, Hunter´s Dream 2 a Multi Vegas 81. Na sportovní sázky i kasino vám stačí jedna mobilní aplikace, takže hraní máte neustále po ruce. Stejně jako pro kurzovní sázení, také pro Tipsport Vegas vlastní společnost platnou licenci a splnila všechny podmínky pro jeho provozování. Mezi tyto podmínky patří také vytvoření herního plánu a možnost hráčů zadat si sebeomezující opatření, kterými se mohou chránit před přílišnou ztrátou, když při hraní ztratí hlavu.

Licence a bezpečnost

Tipsport patří k nejstarším sázkovým kancelářím u nás. Drží platnou licenci Ministerstva Financí ČR, které také dodržování všech zákonných podmínek kontroluje. Na tomto místě připomeňme, že byste nikdy neměli sázet u jiné kanceláře než právě takové, která licenci pro český trh vlastní. Tipsport je součástí koncernu spolu se sázkovou kanceláří Chance a ani u jedné z těchto dvou společností zákony porušovány nejsou.

Součástí podmínek pro získání a udržení licence jsou také v českém jazyce dostupné a transparentní informace, herní plány, a především sebeomezující opatření. Už při registraci si musíte nastavit limit pro denní přihlášení i různé limity pro výši sázek. Jelikož si můžete tyto limity kdykoliv změnit, vždy stejně záleží na vaší zodpovědnosti. Tipsport se ale na svých stránkách otázce zodpovědného sázení také věnuje. Na jejích stránkách si můžete prostudovat sekci zodpovědné hraní, ve které odpovídá na otázky z oblasti prevence rizik hazardu.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora Tipsportu patří k těm nejlepším, protože je hráčům k dispozici formou telefonní linky od 8:00 do 2:00. I poté ovšem funguje online chat a e-mail, na který podpora odpovídá rychle. K dispozici je také široká databáze častých dotazů a velmi podrobná sekce nápovědy. Pro rychlou reklamaci tiketu je vám k dispozici konkrétní e-mailová adresa, na které podpora řeší pouze stížnosti na špatně vyhodnocený tiket. Máte-li tak pocit, že vás bookmakeři ošidili, máte se kam obrátit.

Shrnutí

Sázková kancelář Tipsport je tradiční sázkovou kanceláří se vším všudy. Nabízí široké spektrum sázkových příležitostí a ohromné množství živých sportovních přenosů ke sledování v počítači, mobilu nebo tabletu. Nezůstává pozadu s moderními online platebními metodami, mobilní aplikací nebo diskuzním fórem a živým chatem mezi fanoušky, které nahrazují sázkařům komunikaci na sociálních sítích. Zároveň navíc oproti konkurenci dodává blogy a analýzy, jejichž autory mohou být sami hráči. Pro tradiční hráče ale stále udržuje širokou síť kamenných poboček, kde můžete sázet i posedět a získat peníze na ruku hned nebo si vsadit okamžitě. Na druhou stranu se nesoustředí na e-sporty ani šíří nabídky ani formou živých přenosů.

Často kladené otázky

author photo
Barbora Jiřincová

Redaktorka Barbora Jiřincová se už 3 roky věnuje psaní článků pro recenzní portály a hodnocení různých služeb a platforem. Jejím hlavním mottem je poskytnout čtenářům co nejpodrobnější informace, a přitom je textem neunudit. Zaměřuje se na články se sportovní tematikou, protože ke sportu má celý život blízko. Nejvíc ji to vždy táhlo k fotbalu, zimním sportům nebo dostihům.

Zobrazit publikace od Barbora Jiřincová