Sazkabet

Sazkabet
9.1

Sazkabet

9.1
  • Velká nabídka zábavných her v kasinu
  • Bonus 500 Kč na našem odkazu
  • Nízké minimální vklady
9.1

Sazkabet je součástí české sázkové kanceláře Sazka, která působí na českém trhu od roku 1956 a jejíž fungování je úzce spjato s českým státem. Sází tak na stabilitu a důvěru, kterou si dlouhodobě udržuje. To není málo, ačkoliv dnes stát prostřednictvím udělování licencí hlídá také ostatní sázkové kanceláře velmi pečlivě. Ale Sazka je v očích mnohých stále Sazka. Kurzovní sázky, tedy Sazkabet, nepatří k nejtradičnější činnosti této české firmy. Ale vzhledem k oblibě sportovního sázení, hlavně dnes v dobách internetu, nemohla zůstat pozadu. A jde s dobou. Ačkoliv seznam platebních metod platí ve srovnání s konkurencí za konzervativní, nechybí zde třeba PayPal a pro ověření identity na pobočku nemusíte. Na druhé straně, kdo vklady osobně a hotové peníze oceňuje, může širokou síť poboček Sazkabetu využít.

U Sazkabetu najdete všechny standardní funkce jako pre-match sázky nebo živé sázky. Omezenější je nabídka LIVE streamů, ale nečekaně příjemné je množství streamů i sázkových příležitostí u e-sportů. Sazkabet vypisuje zajímavé a originální soutěže a činí výhodnějším také kombinování sázek. Web je přehledný a samozřejmostí je dnes už také mobilní aplikace.

Škoda, že také pro kurzovní sázky nemá Sazka k dispozici věrnostní program jako pro své hráče loterií. Na druhé straně ale vyzdvihněme skvělou zákaznickou podporu. Přehledná a snadno dostupná sekce nápovědy s možnými i nemožnými dotazy a online chat 24 hodin 7 dní v týdnu je na českém trhu unikátem.

Ve zkratce

Majitel:

SAZKA a.s.

Webové stránky:

https://www.sazka.cz/

Založeno:

1956

Hlavní sídlo:

Evropská 866/69, Vokovice, 160 00 Praha 6

Zákaznická podpora:

[email protected]

Metody vkladu
Poplatky
Minimální vklad
icon card
-
10 Kč
icon card
-
10 Kč
Metody výběru
Minimální částka pro výběr
Doba
icon card
10 Kč
1 – 2 dny
icon card
100 Kč
Okamžitě

Minimální vklad

10 Kč

Spravováno

Ministerstvo financí ČR

Číslo licence.

Jak začít s Sazkabet

Mobilní registrace

Registrace z mobilu probíhá úplně stejně jako z počítače. 

Krok 1

Na tomto odkaze https://www.sazka.cz/registrace klikněte na tlačítko „registrovat.“

Krok 2

Vyplňte všechny potřebné údaje a klikněte na „pokračovat.“

Krok 3

Vyčkejte na aktivační email. Pokud email dlouho nepřichází, zkontrolujte složku nevyžádané pošty. Jakmile email dorazí, klikněte na odkaz pro aktivaci.

Krok 4

V tuto chvíli máte vytvořen tzv. dočasný účet, který bude platný po dobu 30 dnů.

Krok 5

Teď je na řadě ověření identity. Tu můžete provést buď prostřednictvím své banky (formulář vás navede).

Krok 6

Následně si nastavíte hráčské limity, které si můžete později změnit. Jedná se o zákonnou povinnost, která má hráče ochránit před přílišnou ztrátou. Ale pozor, změna se vždy projeví až za několik dní, proto si pečlivě vyberte, co si nastavujete. Klikněte na žluté tlačítko “uložit.”

Krok 7

Po dokončení posledního kroku se stáváte plnohodnotným sázkařem a můžete začít hrát.

Recenze o Sazkabet

Zde si můžete přečíst recenze na služby sázkové kanceláře Sazkabet od skutečných uživatelů. Připojte se k ostatním hráčům, kteří se již podělili o svůj názor na Sazkabet. Vaše zkušenosti mohou pomoci ostatním uživatelům.

Další informace o Sazkabet

Sazkabet vstupní bonus až 10 000 Kč.

Sazkabet umožňuje hráčům získat bonusy v různé výši. První metu splníte, když vložíte na svůj účet najednou alespoň 100 Kč. Musí se jednat o první vklad a částku musíte vložit najednou, nikoliv po částech, a online, tedy pomocí platební karty nebo bankovním převodem. Jakmile na váš hráčský účet vaše stovka přistane, dostanete za odměnu od Sazky 100 Kč. Dalších 400 Kč získáte za zcela dokončenou registraci včetně ověření identity. Po dokončení registrace odešle novému hráči Sazkabet bonusovou nabídku. Jakmile vám nabídka přijde, můžete vložit další peníze. Jakmile tento vklad prosázíte, Sazka vám pošle jednou tolik. A to až do výše 9500 Kč.

Kurzovní nabídka

Sazkabet jako součást českého tradičního giganta Sazka si může dovolit pokrývat sporty a sázkové příležitosti možné i nemožné, ale na kurzovní nabídce to vidět není. Najdete zde sázky pre-match i LIVE, populární sporty jako fotbal, hokej nebo tenis, ale také Formule 1, šipky, golf nebo rugby. Ze společenských sázek zde vidíte jen politiku, a to tu nejaktuálnější. Specialitou je poměrně velký výběr jinde opomíjeného rugby a samozřejmě Sazkabet nevynechává sledované sportovní události, přestože standardně v nabídce tyto sporty třeba nemá. Na druhé straně zde chybí dlouhodobé příležitosti nebo třeba dostihy. Lze říci, že vzhledem k celkovému rozsahu nabídky Sazky je právě množství sportů a příležitostí docela zklamáním. Ve srovnání s Tipsportem, Fortunou, ale také Betanem, toho nenabídne zdaleka tolik.

Sazkabet vypisuje pro hráče také různé soutěže, jako třeba maraton sázek, kde můžete znásobit svou výhru, pokud budete sázet každý den po určitou dobu. Nabízí se třeba turnaj o nejlepšího střelce nebo soutěže vztahující se k nejsledovanějším sportovním utkáním, kde můžete získat bonus navíc. Pravidla těchto promo akcí jsou ale docela složitá, obsahují minimální vklady, zadávání kódů a do dlouhodobých soutěží se musíte nejdřív přihlásit. V nabídce ale najdete třeba 4 - 5 aktuálně vypsaných soutěží.  

Sázkové kurzy

Obecně platí, že české legální sázkové kanceláře se navzájem sázkovými kurzy příliš neodlišují. Je to dáno jednak tím, že experti, kteří v jejich týmu kurzy stanovují, se na odhadech často shodují. Kurzy ovšem nejsou dány pouze odhadem bookmakerů, nýbrž také marží sázkové kanceláře. Každá společnost chce vydělat, a pokud by byl kurz nastaven zcela rovně, nikdy by se neuživila. Ten rozdíl mezi nejpravděpodobnějším odhadem výsledku a výší kurzu, je právě marže sázkovky. Mezi legálními sázkovkami v ČR je obrovská konkurence, která marži tlačí dolů, proto jsou kurzy většinou dost podobné. Na tomto místě připomeňme, že sázet u nelegálních sázkových kanceláří, tedy takových, které nedisponují platnou licencí, byste nikdy neměli. Možná tam najdete zajímavější sázkové kurzy, ale podílíte se na nelegální činnosti se vším, co to obnáší. V první řadě nebudou v bezpečí ani vaše finance, ani vaše osobní údaje a orgány činné v trestním řízení vám v případě újmy nepomohou.

Pojďme se podívat blíže na sázkové kurzy, jaké si Sazkabet stanovuje. Například na výhru tenistky Markéty Vondroušové v ve dvouhře US Open stanovuje Sazkabet kurz 1,16, Tipsport 1,15 a Betano 1,14. V tomto případě tak Sazkabet nabízí nejpříjemnější kurz, protože v případě výsledku, který považují bookmakeři za nejpravděpodobnější, vyhrajete nejvíc. Naproti tomu ale při volejbalovém mistrovství Evropy mužů si můžete na výhru Turecka nad Portugalskem vsadit u Sazkabet v kurzu 1,47, u Tipsport 1,50 a Betana dokonce 1,55. Tady je nejvýhodnější kurz u Betana, ačkoliv se může také jednat o odlišný odhad bookmakerů. Výši kurzů ale také ovlivňují sami sázkaři, tedy u populárních příležitostí, na které sází mnoho lidí, se často kurz na favority stále sráží a prostor pro marži sázkovky se s blížícím datem události snižuje. U méně populárních sportů jsou tak vždy rozdíly větší. Ani zde ovšem nejde paušálně určit, která sázková kancelář má trvale nejvýhodnější kurzy, protože je to prostě jednou ta a jindy jiná.

Live sázení

Živé sázky jsou velmi populární. Zatímco dřív se sázelo většinou pouze před jednotlivými zápasy či událostmi, dnes úvodním hvizdem zábava nekončí, nýbrž začíná. Při živých sázkách můžete sázet v průběhu sportovního klání nejen na výsledek, ale samozřejmě také na různé sportovní statistiky. V průběhu hry se také podle vývoje na hřišti či stadionu mění sázkové kurzy a vy na ně můžete reagovat. Samotné kurzy ovšem mění svými vklady také sami sázkaři. Pro znalce a fanouška jsou tedy LIVE sázky opravdu skvělou zábavou.

Sazkabet nabízí živé sázky na mnoho sportů, aktuálně probíhající příležitosti si můžete v záložkách filtrovat. Co ale citelně chybí je jakýkoliv chat nebo diskuzní fórum. Právě komunikace s ostatními fanoušky, kteří klání sledují s vámi a také sázejí, je tím pravým kořením a zde nám chybí.

Sázení na e-sports

V nabídce e-sportů Sazkabet nezaostává. Vsadit můžete na velké množství soutěží a her. V nabídce najdete hry akční, strategické i sportovní. Oceňujeme například hry jako Overwatch nebo Rainbow Six, které v nabídce jiných sázkových kancelářích většinou nenajdete. V záložkách si můžete filtrovat události podle turnajů a mezinárodních soutěží jako eAdriatic League nebo GT Sports League GT Nations League. Nechybí populární Counter Strike, DOTA, Kings of Glory nebo League of Legends.

Vklady a limity

Sázková kancelář Sazkabet je v nabídce platebních metod obecně velmi konzervativní. Nabízí ty možnosti, na které je běžný český sportovní fanoušek zvyklý včetně osobního vkladu na pobočce, kterých má po České republice mnoho. Dále platební kartu, bankovní převod nebo PayPal.

Můžete si vybrat z následujících platebních metod:

Platební karta: Jednoznačně nejsnadnější je vklad přes platební nebo debetní kartu. Sazkabet přijímá karty VISA, Visa Electro, MasterCard i Maestro. Peníze máte touto cestou na hráčském účtu okamžitě k dispozici, ale minimální vklad začíná na pěkných 10 Kč. Horní limit vás nijak neomezuje.

Klasický bankovní převod: Klasický bankovní převod je opět omezen minimem 10 Kč a maximum Sazkabet nestanovuje. Peníze byste na hráčském účtu měli mít do 48 hodin

Osobně na pobočce: Kdo rád sází osobně, nechce čekat nebo má rád hotovost, může využít širokou síť poboček Sazky a vložit peníze tímto způsobem. Na hráčském účtu se vám vklad objeví okamžitě. Minimální vklad zde začíná na 10 Kč, maximální vklad stanovuje zákon na hranici 5000 Kč.

PayPal: Internetová peněženka PayPal není českým sázkařům neznámá, jedná se o bezpečný a rychlý způsob platby, přičemž zřízení účtu na PayPalu není složité. Ani v tomto případě neomezuje online platbu žádná horní hranice, minimální vklad je ale u této metody stanoven na 500 Kč. Peníze máte díky PayPalu na hráčském účtu okamžitě. 

Poplatek

Maximální vklad

Minimální vklad

Doba zpracování

Bankovní převod

ZDARMA

Bez omezení

10 Kč

Do 48 hodin

PayPal

ZDARMA

Bez omezení

500 Kč

okamžitě

Osobně na pobočce

ZDARMA

5000 Kč

10 Kč

okamžitě

Platební karta

ZDARMA

Bez omezení

10 Kč

okamžitě

Jak vybrat peníze?

Možnosti výběru jsou u všech sázkových kanceláří vždy více omezené než možnosti vkladu. Důvod je ten, že málokdo umožňuje výběr přímo pomocí platební karty. Je trochu nevýhoda, že u Sazkabet nelze peníze vybrat pomocí PayPalu, když je můžete skrz PayPal na hráčský účet vložit. Zbývá vám tak osobní výběr na pobočce, pokud spěcháte a stačí vám 5000 Kč a bankovní převod, pokud si můžete dovolit čekat.

Bankovní převod: Pokud využijete bankovní převod, nejste omezeni horním limitem. Minimální možný výběr je stanoven na pěkných 10 Kč. Bankovní převod využívají hráči, kteří nespěchají, protože si počkáte 1 – 2 dny.

Osobně na pobočce: Zákon ukládá sázkovým kancelářím povinnost omezit výběr na pobočce částkou 5000 Kč za den. Jedná se o jedno z omezení, kterým chce stát regulovat nebezpečí závislosti vyplývající z hazardu. Pokud se tedy pohybujete v menších částkách, výběr na pobočce vám bude stačit, přičemž minimálně si můžete vybrat 100 Kč, ale peníze dostanete v hotovosti na ruku okamžitě.

Minimální částka

Maximální částka

Doba zpracování

Osobně na pobočce

100 Kč

5000 Kč

okamžitě

Bankovní převod

10 Kč

neomezeně

1 – 2 dny

Sazkabet mobilní aplikace

Také Sazkabet provozuje vlastní mobilní aplikaci. Najdete ji na Google Play i Appstoru. Je s podivem, že Sazce se svou aplikaci podařilo dostat do obchodu Google Play, zatímco většina jiných společností to nedokázala. Google totiž hází provozovatelům hazardních her tak trochu klacky pod nohy a aplikace ostatních sázkových kanceláří si musíte stahovat bokem. Sazkabet tedy má tuto obrovskou výhodu, prostě přejdete do nabídky Google Play a stahujte. Máte-li telefon nebo tablet značky Apple, stejně tak. Pokud ovšem vlastníte telefon se systémem Android a nechcete nebo nemůžete Google Play využívat, také na vás Sazkabet myslí a provede vás bezpečným a snadným způsobem instalace.

Mobilní aplikace Sazky běží hezky, obsahuje všechny funkce jako webové rozhraní včetně LIVE streamů nebo výpisu toho, co se děje na hřišti pro ty, kdo chtějí informace okamžitě, ale nechtějí plýtvat daty.

Živé vysílání

Sazkabet nabízí jako jiné sázkové kanceláře také živé vysílání sportovních událostí. Najdete zde všechny možné sporty, například španělskou La Ligu nebo tenisové turnaje WTA. Přímé přenosy jsou ve výborné kvalitě k dispozici na webu i v aplikaci. Podmínky pro sledování živých přenosů nejsou složité, stačí být na svém hráčském účtu v plusu, tedy mít nějaký zůstatek. Nemusíte tedy aktivně sázet. Musíte být samozřejmě přihlášení a omezeno je také samotné přehrávání. Kvůli dodržení autorských práv nemůžete na obrazovce počítače sledovat sport v režimu celé obrazovky. Ve srovnání s Fortunou, Tipsportem nebo Chance je ale nabídka značně omezená. Zcela chybí především nejvyšší české fotbalové soutěže. Kladně ovšem hodnotíme širokou nabídku živých streamů z e-sportů, které se jinak hledají obtížně.

Cash-out

Cash-out umožňuje hráčům nechat si vyplatit sázku z rozehraného tiketu, pokud se o svou výhru obávají. Samozřejmě, že v takovém případě je výhra nižší než v případě celého vyhodnoceného tiketu, ale vyvarujete se případné prohře. Podmínkou je, abyste na svém AKO tiketu měli alespoň jednu příležitost vyhodnocenou jako výherní a můžete vybírat. Cash-out je u Sazkabet k dispozici u všech tipů sázek, předzápasových i živých. Stačí se ve svém účtu podívat do otevřených tiketů a kliknout na funkci cash-out. Peníze vám Sakzabet vyplatí okamžitě v souladu s podmínkami uvedenými v herním plánu. Cash-out je k dispozici z webového rozhraní i v aplikaci a můžete ho využít i v průběhu právě hraného utkání, pokud třeba vidíte, že se nevyvíjí dobře.

Kombinace sázek

Sazkabet se pyšní výhodnými AKO sázkami. Vyšší počet zápasů na jednom tiketu totiž přináší vyšší procento bonusového navýšení případné výhry. Jak velké procento získáte navíc, si můžete na webu Sazkabet spočítat sami. K získání bonusu musíte splnit konkrétní podmínky a to:

  1. Mít vsazeno min. 4 zápasy na jednom tiketu.
  2. Ani u jednoho nesmí být kurz nižší než 1,25.

Sazkabet nabízí také AKO tikety u LIVE sázek, a dokonce můžete na jednom tiketu kombinovat LIVE a pre-match sázky. Dále můžete využít funkci KOMBI. Zatímco AKO znamená, že vsadíte jeden obnos na celý tiket obsahující více příležitostí (nebo tipů v rámci jedné příležitosti), u KOMBI rozdělujete na jednom tiketu své tipy do skupin a na každou vsadíte určitý obnos. Když pak jeden tip nevyjde, padne s ním jen jedna skupina tip a zbytek tiketu zůstává ve hře.

Věrnostní program

Sazka nabízí věrnostní program, členství ve svém Sazka Klubu, sázejícím v loterii nebo majitelům telefonů s operátorem Sazkamobil. Pro klienty Sazkabetu žádný věrnostní program není.

Sazka hry – virtuální kasino

Sazka provozuje kromě mnoha loterií a kurzovních sázek také online kasino. Tzv. Sazka hry nabízí stovky her od renomovaných výrobců. Pro nové sázkaře nabízí Sazka za dokončení registrace 300 Kč a 100 volných spinů, ktreré můžete protočit na automatu Kancelářská 81. Licenci pro provoz kasina získala Sazka už v roce 2017. Hrát můžete z webu i z mobilu, ale kasino nemá vlastní mobilní aplikaci. Hry jsou seřazeny přehledně, dobře se jimi filtruje a snadno najdete svého oblíbeného výrobce. Najdete zde všechny oblíbené sloty od firem jako NetEnt, Apollo nebo Synot. Celkem si můžete zahrát přes 450 her českých i zahraničních poskytovatelů.

Podmínkou pro získání bonusu 100 Kč je uskutečnění prvního vkladu do 7 dnů od dokončení registrace a minimální vklad činí 100 Kč. Také pro hry v kasinu musíte dostát zákonné povinnosti a ověřit totožnost buď osobní návštěvou pobočky nebo pomocí bankovní identity online. Pokud svůj první vklad protočíte do 100% výše, můžete získat vkladový bonus až do výše 50 500 Kč. Sazka hry jsou tak oblíbené proto, že kromě lákání nových hráčů se kasino soustředí také na hýčkání těch stálých, pro které pravidelně vypisuje bonusy a promo akce. Protože Sazka je královna jackpotů na českém trhu s loteriemi, také v kasinu najdete množství jackpotů, které jinde nepotkáte. Specialitou jsou zábavné online hry, například arkády, které vás budou bavit, a přitom v nich hrajete o skutečné peníze. Kasino Sazka hry tak patří k tomu nejlepšímu, co na českém trhu milovníci online hazardu můžou potkat.

Licence a bezpečnost

Sázková kancelář Sazkabet vlastní platnou licenci pro kurzovní sázky a její činnost reguluje Ministerstvo financí ČR. To také hlídá dodržování zákonných podmínek. Sazka je ovšem na českém trhu tak dlouho a je dlouhodobě spjata s českým státem, že zde o nějakém nebezpečí nemůže být řeč. Právě důvěra a dlouhodobá dobrá reputace jsou jedním z důvodů, proč Sazkabetu, ale i kasinu nebo loteriím společnosti Sazka hráči důvěřují.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora u sázkové kanceláře Sazkabet je na špičkové úrovni. V první řadě vypíchněme skvělý seznam často kladených dotazů. Téměř všechny otázky, které vás napadnou, najdete zodpovězené v jednotlivých přehledně rozčleněných sekcích nápovědy. Pokud je nenajdete, nebo jste líní hledat, můžete využít online chatu, který je vám k dispozic 24 hodin 7 dní v týdnu. Tím se Sazkabet řadí na špičku mezi sázkovými kancelářemi v Česku. Stejně tak můžete samozřejmě volat nebo rychle v přehledném a intuitivním formuláře vyplnit okamžitou reklamaci svého tiketu.

Shrnutí

Sazkabet je sázková kancelář s dlouhou tradicí, širokou sítí poboček a standardní nabídkou. Vyniká originálními soutěžemi nebo zajímavými bonusy, kterými můžete zhodnotit kombinovaný tiket. Provozuje také skvělé kasino a nabízí příjemné bonusy. Výběr platebních metod je dostačující dolní limity příjemné. Za nadstandardní považujeme zákaznickou podporu. Škoda jen živých streamů, kterých by mohlo být víc především u nejsledovanějších a nejpopulárnějších sportovních událostí.

Často kladené otázky

author photo
Barbora Jiřincová

Redaktorka Barbora Jiřincová se už 3 roky věnuje psaní článků pro recenzní portály a hodnocení různých služeb a platforem. Jejím hlavním mottem je poskytnout čtenářům co nejpodrobnější informace, a přitom je textem neunudit. Zaměřuje se na články se sportovní tematikou, protože ke sportu má celý život blízko. Nejvíc ji to vždy táhlo k fotbalu, zimním sportům nebo dostihům.

Zobrazit publikace od Barbora Jiřincová