MerkurXTip

MerkurXTip
9.2

MerkurXTip

9.2
  • Bonus 200 Kč na našem odkazu
  • Slušná kurzovní nabídka
  • LIVE sázky a výsledky
9.2

MerkurXTip je nová sázková kancelář, která jako společnost působí na českém trhu teprve od roku 2022. Vlastní ale platnou licenci jak pro online casino, tak pro kurzovní sázky. Těžiště společnosti leží právě k casinu, sportovní sázení hraje druhé housle. Ale je možné, že v budoucnu se nabídka rozšíří. Poznáte to především na promo akcích a bonusech, které MerkurXTip směřuje hlavně na hráče v online casinech. Co se ovšem týká kurzovní nabídky, tak ta je překvapivě celkem bohatá. Vsadit si můžete na různé sporty, nabízí se zde i dlouhodobé sázkové příležitosti, jako třeba tip na celkového vítěze soutěží a turnajů. Kromě klasického pre-match sázení si můžete vsadit také LIVE.

MerkurXTip nabízí velké množství online platebních metod a zajímavé je, že kromě širokého spektra způsobů vkladu, ponechává volbu také v případě výběru. Sportovní nadšenci si zde také najdou tabulku s výsledky sledovaných soutěží. Bonusy za registraci nebo vklad nejsou nijak závratné, zato není vůbec těžké se k nim dostat a podmínky pro jejich získání jsou transparentní. Propracovanější by mohla být sekce nápovědy. Tu ovšem nahrazuje zákaznická linka, která je k dispozici od 8:00 do 22:00 včetně víkendů.

Ve zkratce

Majitel:

MerkurXTip a.s.

Webové stránky:

https://www.MerkurXTip.cz/

Založeno:

2022

Hlavní sídlo:

Praha 6, Pláničkova 442/1, PSČ 16000

Zavolat:

Zákaznická podpora:

[email protected]

Metody vkladu
Poplatky
Minimální vklad
icon card
není
100 Kč
icon card
není
100 Kč
icon card
není
100 Kč
icon card
není
100 Kč
Metody výběru
Minimální částka pro výběr
Doba
icon card
100 Kč
3 dny
icon card
100 Kč
3 dny
icon card
100 Kč
3 dny
icon card
100 Kč
3 dny

Minimální vklad

100 Kč

Spravováno

MFČR

Číslo licence.

Jak začít s MerkurXTip

Krok 1

Klikněte na odkaz "ZAČNÍ HRÁT" 

Krok 2

Vyplňte pravdivě všechny údaje a vyberte si silné heslo. Zatrhněte, že souhlasíte s podmínkami a dokončete registraci.

Krok 3

K prvnímu přihlášení do systému potřebujete potvrzovací kód a kód z SMS zprávy, která vám vzápětí přijde. Přihlaste se a vyplňte potvrzovací údaje. Pokud vám nepřišly, zkontrolujte složku nevyžádané pošty, případně kontaktujte zákaznickou podporu třeba přes chat.

Krok 4

Do 30 dnů od této chvíle musíte aktivovat svůj dočasný účet provedením následujících kroků.

  • Ověřit totožnost online pomocí bankovní identity.
  • Nastavit si herní limity. To je součást sebeomezujících opatření, kterými se máte chránit proti přílišné ztrátě. Limity si můžete změnit také později, ale změna se vždy projeví až za 24 hodin, volte tedy s rozmyslem.
  • Přidání a ověření platební metody. Později si můžete přidat další, ale jednu musíte ověřit jako součást registrace.
Jak se registrovat z počítače?

Založení účtu z počítače probíhá stejně jako z mobilu.

Recenze o MerkurXTip

Zde si můžete přečíst recenze na služby sázkové kanceláře MerkurXTip od skutečných uživatelů. Připojte se k ostatním hráčům, kteří se již podělili o svůj názor na MerkurXTip. Vaše zkušenosti mohou pomoci ostatním uživatelům.

Další informace o MerkurXTip

MerkurXTip ukládá k získání bonusu zcela transparentní podmínky, což kvitujeme s povděkem. Žádné sliby astronomických bonusů, k jejichž získání musíte stejně astronomické částky prosázet. U MerkurXTip získáte bonus 100 Kč, který vám společnost připíše na účet okamžitě po dokončení registrace (včetně zákonné povinnosti ověření identity). K prvnímu vkladu bez ohledu na jeho výši získáte 200 Kč. Tyto prostředky můžete okamžitě vsadit-

Kurzovní nabídka

U MerkurXTip si můžete vsadit na různé sporty. Orientace v kurzovní nabídce a aplikace příslušných filtrů je poněkud složitá a chvíli trvá, než se člověk zorientuje.

Nejvíc položek v nabídce samozřejmě zabírají oblíbený fotbal a hokej. Můžete si vsadit na ligy a soutěže z celého světa. Pro fotbalové fanoušky se zde také nachází speciál v podobě sázek na blížící se EURO 2024 (včetně kvalifikačních zápasů) a tabulku střelců nebo počty gólů. Širokou nabídku soutěží z celého světa zde najdou také fanoušci basketbalu, volejbalu, házené a tenisu. Hokejoví fanoušci si zase mohou sázet kromě výsledků zápasů na střelce kanadsko-americké NHL. Dále zde najdete méně známé sporty jako MMA, vodní pólo, rugby nebo kriket. Ze společenských sázek si můžete momentálně tipnout třeba na výsledky soutěže Star Dance, což je příjemné osvěžení vedle všudypřítomných tipů na politiku nebo počasí.

Sázkové kurzy

Co se sázkových kurzů týká, také zde platí, že podle výše kurzů se českým sázkařům úplně nevyplatí se řídit. Všechny legální sázkovky nabízí velmi podobné kurzy, a to především u oblíbených a hodně sledovaných zápasů. Například dnes najdete v MerkurXTip kurz na vítězství domácích v zápase Ligy mistrů mezi Bayerem Mnichov a FC Kopengahen 1,23. Stejný zápas nabízí třeba Chance v kurzu 1,22. Podobná situace je u většiny sledovaných zápasů. Kurzy jednotlivých sázkovek se od sebe liší hlavně u méně populárních sázkových příležitostí. Zde ovšem hraje roli spíš odlišný odhad bookmakerů než snaha o získání co nejvyšší marže. Sázková kancelář MerkurXTip tak co se týká výše marže a výhodností sázkových kurzů nijak mezi ostatními legálními sázkovkám nevyčnívá.

Live sázení

Kromě klasického pre-match sázení si můžete také vsadit LIVE. A to na většinu sportů, které MerkurXTip v nabídce má. Samozřejmě, že nabídka živého sázení je o něco chudší než u klasiky, ale také zde se určitě milovníci sportovního sázení vyřádí. LIVE sázení totiž dodává nový náboj nejen samotnému sázení, ale především sledování vašeho oblíbeného zápasu. V tabulce si najdete příslušný zápas, vybírat můžete i z nadcházejících zápasů. Vpravo se neustále zobrazuje váš tiket. Škoda jen, že sázkovka nevytvořila pro sázející alespoň chat, který by LIVE sázení ještě zpestřil.

Sázení na e-sports

Na e-sporty můžete sázet u MerkurXTip klasicky pre-match, ale také živě. Aktuálně najdete v nabídce Dotu a CounterStrike nebo e-fotbalové ligy. To je docela málo, ale ve srovnání s většinou českých sázkových kanceláří se jedná o průměr, který reaguje na poměrně malou oblibu e-sportů u českých tradičních sázkařů.

Vklady a limity

MerkurXTip neoslní výběrem platebních metod ani jejich rychlostí. Velmi potěší, že nabízí nadstandartní spektrum způsobů výběru, ale u vkladu je to taková zlatá střední cesta. Minimální částky nastavuje vždy na 100 Kč a maximální na 500 000 Kč. Neúčtuje si žádné poplatky. U bankovního převodu si počkáte až 3 dny, kreditní nebo debetní karta, Skrill a Paysafecard vám přihodí částku na hráčský účet okamžitě.

Můžete si vybrat z následujících platebních metod:

Platební karta: Jednoznačně nejsnadnější je vklad přes platební nebo debetní kartu. MerkurXTip přijímá karty VISA, Visa Electro, MasterCard i Maestro. Peníze máte touto cestou na hráčském účtu okamžitě k dispozici, minimální vklad začíná na 100 Kč. Maximální vklad je zde 500 000 Kč.

Klasický bankovní převod: Klasický bankovní převod může trvat v závislosti na rychlosti vaší banky až 3 dny. Minimální vklad je 100 Kč a maximální 500 000 Kč.

Skrill: Vklad přes internetovou peněženku Skrill se projeví okamžitě, minimální částka začíná na 100 Kč a maximální je 500 000 Kč.

Paysafecard: Přes internetovou peněženku nebo předplacenou kartu Paysafecard můžete vložit minimálně 100 Kč a maximálně také 500 000 Kč. Peníze se vám na hráčský účet přičtou okamžitě.

Poplatek

Maximální vklad

Minimální vklad

Doba zpracování

Bankovní převod

ZDARMA

500 000 Kč

100 Kč

3 dny

Platební karta

ZDARMA

500 000 Kč

100 Kč

okamžitě

Skrill

ZDARMA

500 000 Kč

100 Kč

okamžitě

Paysafecard

ZDARMA

500 000 Kč

100 Kč

okamžitě

Jak vybrat peníze?

MerkurXTip se vyšvihl s nabídkou metod výběru. Zatímco většina sázkovek vás nechá vložit peníze trilionem způsobů a pro výběr vám určí pouhý bankovní převod, MerkurXTip vám nechává možnost volby. Všechny způsoby, které jste použili pro vklad, můžete použít i pro výběr. Nevýhodou je dlouhá doba. Všechny způsoby zohledňují čekání na peníze v rozmezí tří dnů, což by třeba u internetové peněženky Skrill být nemuselo.

Bankovní převod: Pokud využijete bankovní převod, můžete si vybrat částku od 100 Kč do půl milionu. Doba zpracování je standardní 3 dny.

Platební karta: Každá sázkovka vám nenabídne výběr pomocí platební karty. Na kartu si můžete peníze vytáhnout v minimální částce 100 Kč a maximálně si můžete vybrat 500 000 Kč. Na peníze si počkáte 3 dny, což ovšem v případě této platební metody patří k nadprůměru. Běžně se při výběru pomocí platební karty čeká třeba až týden.

Skrill: Pokud vlastníte internetovou peněženku Skrill můžete s její pomocí vybrat částku od 100 Kč do 500 000 Kč. Peníze dostanete na svůj účet ale během 3 dnů. To je škoda, mohlo by to být rychleji.

Paysafecard: Pomocí Paysafecard si můžete vybrat opět částku od 100 Kč do 500 000 Kč a počkáte si opět 3 dny.

Minimální částka

Maximální částka

Doba zpracování

Bankovní převod

500 000 Kč

100 Kč

3 dny

Platební karta

500 000 Kč

100 Kč

3 dny

Skrill

500 000 Kč

100 Kč

3 dny

Paysafecard

500 000 Kč

100 Kč

3 dny

Cash-out

Cash-out je funkce, která přináší do nejistého světa sázkařů trochu jistoty. Pokud máte na tiketu třeba deset zápasů, devět už vám vyšlo a vy se obáváte o výsledek toho posledního, můžete si vybrat výhru (samozřejmě umenšenou o ten poslední zápas) hned. Jediná podmínka je, že výhra musí být teoreticky ještě možná. Nesmí už být jasné, že bezbranková remíza se neuskuteční, protože jeden gól padnul. Cash-out není možný u úplně všech sázkových příležitostí.

Hodnotu cash-outu u konkrétního tiketu zjistíte, když kliknete na příslušnou ikonu. Podle toho se můžete sami rozhodnout, zda se vám využití této funkce vyplatí nebo ne. Pokud už u sázkové příležitost cash-out není možný, ikona zčervená a předčasné vyplacení nejde. MerkurXTip poměrně jednoznačně definuje podmínky využití cash-outu na tomto odkazu.

Kombinace sázek

V sázkové kanceláři MerkurXTip mohou hráči své tikety a sázky různě kombinovat. To je dnes už ve světě online sázení samozřejmé. AKU sázka navíc u této sázkovky přináší příjemný bonus ve výši až 200 %. Bonus můžete využít v případě, že na tiket umístíte alespoň 4 sázkové příležitosti v kurzu minimálně 1,35. Kombinovat můžete LIVE a pre-match sázky na jednom tiketu. Bonus se nevztahuje na KOMBI tikety, ve kterých si své sázkové příležitosti rozřadíte do skupin. Je to proto, že KOMBI tikety poskytují větší jistotu než klasická AKU sázka. Když totiž jedna ze skupin na tiketu padne, zbytek KOMBI tiketu zůstává ve hře. To u AKU sázek je to buď anebo.

Věrnostní program

Věrnostní program pro kurzové sázky bohužel MerkurXTip nevypisuje, soustředí se pouze na hráče v online casinu.

MerkurXTip – virtuální kasino

MerkurXTip představuje menší a relativně nové online kasino operující v České republice. Jeho hlavním zaměřením jsou výherní automaty, přičemž nenabízí karetní hry a pro jedinou ruletu se musíte proklikávat složitým způsobem. Hlavním tématem tak budou zejména automaty. V nabídce dominuje klasika, kterou si místní hráči oblíbili. Naleznete zde všechno, co potřebujete: bonusy, akce, soutěže a turnaje. I když jsou avizované vkladové a registrační bonusy nízké, jsou formulovány s naprosto jasnými a jednoduchými podmínkami. Na rozdíl od astronomických bonusů, které zdobí reklamy velkých kasin, je pravděpodobné, že většina hráčů dosáhne na tento bonus. Jedinou nevýhodou je, že při registraci nedostanete žádné volné spiny.

Problémem je zákaznická podpora, která je k dispozici pouze prostřednictvím telefonu, a to pouze do 22:00. Chybí formulář nebo online chat, a nápověda se omezuje na několik často kladených otázek. MerkurXTip není ideální pro začátečníky, ale ti, kteří vědí, co chtějí, si zde mohou zahrát. Kasino MerkurXTip dodržuje všechny právní podmínky, ověření totožnosti lze provést online pomocí bankovní identity, což eliminuje nutnost návštěvy pobočky.

Mobilní aplikace zde není k dispozici, ale webová stránka dobře funguje i na mobilních zařízeních. MerkurXTip je mladým kasinem, které pravidelně rozšiřuje svou nabídku her. V budoucnu můžeme očekávat přidání nových prvků a možná i vylepšení designu stránky, pokud to bude v souladu s přáním zákazníků tohoto kasina. Někomu totiž základní prvky dostačují.

Licence a bezpečnost

MerkurXTip patří k novějším sázkovým kancelářím u nás. Drží ovšem platnou licenci Ministerstva Financí ČR, které také dodržování všech zákonných podmínek kontroluje. Na tomto místě připomeňme, že byste nikdy neměli sázet u jiné kanceláře než právě takové, která licenci pro český trh vlastní. Jinak se vystavujete riziku vyplývajícímu z účasti na nelegální hře. Pokud vás nelegální kancelář ošidí nebo zneužije vaše osobní údaje, tak se nemůžete bránit. Legální sázkovky musí dodržovat poměrně striktní opatření daná zákonem, mimo jiné musí bránit osobní údaje sázkařů i jejich finance před kybernetickými útoky.

Součástí podmínek pro získání a udržení licence jsou také v českém jazyce dostupné a transparentní informace, herní plány, a především nastavení sebeomezující opatření. Už při registraci si musíte nastavit limit pro denní přihlášení i různé limity pro výši sázek. Jelikož si můžete tyto limity kdykoliv změnit, vždy stejně záleží na vaší zodpovědnosti. MerkurXTip se na svých stránkách otázce zodpovědného sázení také věnuje, ale pouze aby se neřeklo. Pokud se o dané problematice chcete dozvědět víc nebo máte jakýkoliv psychický problém související s hazardním hraním, navštivte stránku zodpovědného hraní, kde najdete spoustu cenných informací.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora v MerkurXTip je průměrná. Chybí online chat nebo online formulář. Nápověda se omezuje na několik strohých často kladených dotazů. Můžete si zavolat na telefonní linku, která je k dispozici 8:00 - 22:00 včetně víkendů.

Shrnutí

Sázková kancelář MerkurXTip se soustředí především na casino a na zákaznické podpoře, akcích a bonusech je to znát. Na druhé straně, kurzovní nabídka pro milovníky kurzovního sázení je celkem široká, nechybí kombinace sázek nebo živé sázení. Takže tak akorát pro každého. Registraci dokončíte z pohodlí domova, vložit i vybrat peníze můžete mnoha bezpečnými způsoby. MerkurXTip drží platnou licenci, takže kromě vlastního nebezpečí vyplývajícího z hazardu jako takového, se vůbec nemusíte bát svěřit společnosti své peníze nebo osobní údaje. Ministerstvo financí dodržování regulí hlídá velmi pečlivě. MerkurXTip tak nabízí dostatečné množství příležitostí pro milovníky sportovního sázení a prostor pro bezpečnou a ničím nerušenou zábavu.

Často kladené otázky

author photo
Barbora Jiřincová

Redaktorka Barbora Jiřincová se už 3 roky věnuje psaní článků pro recenzní portály a hodnocení různých služeb a platforem. Jejím hlavním mottem je poskytnout čtenářům co nejpodrobnější informace, a přitom je textem neunudit. Zaměřuje se na články se sportovní tematikou, protože ke sportu má celý život blízko. Nejvíc ji to vždy táhlo k fotbalu, zimním sportům nebo dostihům.

Zobrazit publikace od Barbora Jiřincová