forBET

forBET
7.1

forBET

7.1
  • Jednoduchý a přehledný web
  • Skvělá mobilní aplikace
  • Slušný výběr LIVE sázek
7.1

Sázková kancelář forBET je na českém trhu nováčkem a na evropském trhu působí od roku 2016. Za těch 7 let si ale získala skvělou reputaci a v sousedním Polsku platí za jednu z nejlepších. Právě do Polska tak můžeme nahlédnout, abychom tušili, co bude forBET nabízet v budoucnu. Tato sázková kancelář se totiž rozvíjí velmi dynamicky a nové funkce doplňuje každým okamžikem. Některé ale pravděpodobně neuvidíme v nejbližší době vůbec, jako živé vysílání, zatímco třeba chybějící aplikace pro iOS bude doplněna co nevidět.

ForBET zatím není příliš vhodné pro milovníky virtuálních kasin, protože její nabídka je v této oblasti velmi omezená. Licenci pro provoz virtuálního kasina ale získala až v srpnu 2023, takže určitě bude postupně nabídku doplňovat. Hlavní předností forBET je jednoduchost, přehlednost a snadné ovládání. Nejvíc si ji oblíbí pravděpodobně zkušení sázkaři, které už nebaví pročítat nabídky na všechny možné i nemožné sporty, jejichž jméno ani neslyšeli nebo nabídka bizarních sázek tipu: jak bude zítra. Každý, kdo nechce web komplikovaný analýzami a blogy, kdo chce prostě sázet, si forBET možná zamiluje.

Na druhé straně začátečníci, kteří se v sázení ještě tolik nevyznají, zde budou postrádat podrobnější návody a informace, protože často kladené dotazy jsou velmi strohé a zákaznická podpora funguje jen do 20:00. Ale co není, může být. U forBET určitě.

Ve zkratce

Majitel:

forBET online CZ s.r.o.

Webové stránky:

https://www.iforbet.cz/

Založeno:

2016

Hlavní sídlo:

Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1

Zavolat:

Zákaznická podpora:

[email protected]

Metody vkladu
Poplatky
Minimální vklad
icon card
5 %/ ZDARMA
1000 Kč
icon card
5 %/ ZDARMA
100 Kč
Metody výběru
Minimální částka pro výběr
Doba
icon card
1000 Kč
okamžitě
icon card
10 Kč
1 – 3 dny

Minimální vklad

100 Kč

Spravováno

Ministerstvo financí ČR

Číslo licence.

Jak začít s forBET

Krok 1

Klikněte na tlačítko Registrovat na tomto odkaze https://www.iforbet.cz/doc/faq-vegas 

Krok 2

Vyplňte všechny potřebné údaje a klikněte na „pokračovat.“

Krok 3

Vyčkejte na aktivační email. Pokud email dlouho nepřichází, zkontrolujte složku nevyžádané pošty. Jakmile email dorazí, klikněte na odkaz pro aktivaci.

Krok 4

V tuto chvíli máte vytvořen tzv. dočasný účet, který bude platný po dobu 30 dnů.

Krok 5

Teď je na řadě ověření identity. Tu můžete provést buď prostřednictvím své banky (formulář vás navede).

Krok 6

Následně si nastavíte hráčské limity, které si můžete později změnit. Jedná se o zákonnou povinnost, která má hráče ochránit před přílišnou ztrátou. Ale pozor, změna se vždy projeví až za několik dní, proto si pečlivě vyberte, co si nastavujete. Klikněte na žluté tlačítko “uložit.”

Krok 7

Po dokončení posledního kroku se stáváte plnohodnotným sázkařem a na účet vám přistane bonus 300 Kč.

Jak se zaregistrovat z počítače?

Registrace z mobilu a z počítače probíhá úplně stejně. Vždy je velmi jednoduchá a postup intuitivní. Formulář je navíc velmi přehledný.

Recenze o forBET

Zde si můžete přečíst recenze na služby sázkové kanceláře forBET od skutečných uživatelů. Připojte se k ostatním hráčům, kteří se již podělili o svůj názor na forBET. Vaše zkušenosti mohou pomoci ostatním uživatelům.

Další informace o forBET

forBET vstupní bonus 300 Kč zcela zdarma

Sázková kancelář forBET nabízí jako odměnu za registrace vstupní bonus 100 Kč. Ten získáte tak, že v třicetidenní lhůtě ověříte svou identitu a zcela dokončíte registraci. Bonus můžete klidně vsadit nebo si ho šetřit, je na vás, jak ho využijete.

Vkladový bonus forBET plánuje, ale zatím ho v nabídce nenajdete.

Kurzovní nabídka

Kurzovní nabídce sázkové kanceláře forBET jednoznačně dominuje fotbal. Sázet můžete na různé české i zahraniční ligy, mezinárodní i klubové turnaje. Dál najdete v seznamu příležitostí hokej, tenis, basketbal, házenou, volejbal, americký a australský fotbal, baseball, plážový volejbal, box, futsal, kriket, pesäpello, rugby, stolní tenis a šipky. Ač se tento výčet zdá vyčerpávající, ve srovnání s konkurencí zdaleka úplný není. Chybí třeba populární dostihy nebo společenské sázky. Nenajdete tady taky moc dlouhodobých příležitostí nebo speciálních akcí. Sázet můžete jak klasicky pre-match, tak live, přičemž u fotbalu netipujete jen vítěze, ale další statistiky jako počet branek, výsledek v poločase atd. 

Kurzovní nabídka forBET je tedy na první pohled ve srovnání s konkurencí omezená. Některým sportovním fanouškům to ale může vyhovovat. Nechcete strávit nad vyplňování tiketu celý den? Tady je vše na jednom místě. Co se týká nabídky různých sportů, forBET správně odhaduje, že drtivá většina českých fanoušků stejně sází převážně na ty nejpopulárnější sporty jako je fotbal, hokej nebo tenis. Vychází tak vstříc většině a dělá to přehledně a sympaticky.

Sázkové kurzy

Lze říct, že české legální sázkové kanceláře nabízí srovnatelné kurzy. Žádná si neúčtuje marži nulovou, ale konkurence ji tlačí dolů. Marže je rozdíl, který stojí mezi nabízeným kurzem a zcela poctivým odhadem bookmakerů. U nás žádná legální sázkovka nenabízí kurzy zatížené přehnanou marží. Na druhé straně si uvědomme, že výše marže není to jediné, co rozhoduje o kurzu. Každá společnost zaměstnává své vlastní odborníky, kteří vyhodnocují možné výsledky zápasu a podle toho stanovují kurz. Výsledné číslo navíc ovlivňují také tipy ostatních sázkařů.

Ukažme si to na zcela konkrétním případu. Na vítězství Plzně nad Tobolem Kostanay v předkole Konferenční ligy je u forBET kurz 1.25, u Betana 1.26 a u Fortuny dokonce 1.22. Nejvýhodněji se tedy jeví sázka u Betana, ale u forBET to vychází skoro stejně. Ukazuje se zde ale, že rozdíly jsou opravdu minimální. Vedle toho postavme tenis. Na letošním US Open nabízí forBET výhru Karolíny Plíškové v kurzu 1.45, Betano 1.44 a Fortuna 1.46. Z uvedených příkladů vyplývá, že rozdíly jsou u legálních sázkovek opravdu malé a nelze říct jednoznačně, která z nich by byla nejvýhodnější pouze na základě kurzu.

Live sázení

LIVE sázení je ten nejlepší adrenalin. Můžete totiž své tipy zpeněžit právě v průběhu zápasu. Už nehrozí žádné “měl jsem si vsadit,” protože můžete, téměř do poslední chvíle. Ovšem počítejte s tím, že kurzy se mění. Ten pravý expert pozná vítěze hned na začátku zápasu, neznalec si počká do poslední třetiny. A ten první vyhraje víc. Také forBET nabízí vlastní seznam příležitostí živých sázek a to u všech sportů, které nabízí. Můžete si tipnout na různé statistiky a také si zakliknout položku “oblíbené.” Ta ukáže, jaké statistiky se v tomto případě tipují nejčastěji. Odhalí se ale pouze přihlášeným hráčům.

U živých sázek si můžete zobrazit statistiky. Chybí ale možnost chatu s ostatními fanoušky nebo živý přenos. Jak už jsme uvedli výše, forBET sází na jednoduchost ve všem. Vše je jasné na první kliknutí. Z logiky věci pak některé prvky chybí.

Sázení na e-sports

Sázení na e-sports u forBET zatím nenajdete.

Vklady a limity

ForBET umožňuje všechny standartní možnosti vkladu jako konkurence. Jelikož neprovozuje žádné kamenné pobočky, tak všechno musí probíhat online, včetně vkladu. Můžete si vybrat mezi bankovním převodem, platební kartou nebo pomocí Skrillu či my paysafecard. V případě bankovního převodu forBET neuvádí, kdy peníze na svůj hráčský účet dostanete kromě nadsazené lhůty 14 dní, ale zkušenosti hráčů mluví o 1 - 3 dnech. Pro zajímavost uveďme, že ve svých obchodních podmínkách forBET píše o poplatku 5 % ze všech metod vkladu kromě platební karty, ovšem tento poplatek většinou účtován není. Alespoň se nám to nikdy nestalo a v diskuzích jsme se o tom nedočetli.

Můžete si vybrat z následujících platebních metod:

Platební karta: Jednoznačně nejsnadnější je vklad přes platební nebo debetní kartu. ForBET přijímá karty VISA, Visa Electro, MasterCard i Maestro. Peníze máte touto cestou na hráčském účtu okamžitě k dispozici, ale minimální vklad začíná na 100 Kč. Horní limit vás nijak neomezuje.

Rychlá bankovní tlačítka (ePlatba): Pro ty, kdo neradi platí kartou online nebo kartu ani nevlastní, je k dispozici v České republice oblíbený okamžitý bankovní převod. Fortuna podporuje rychlá bankovní tlačítka České Spořitelny, Raiffeisenbank, ČSOB, Unicredit Bank, mBank, MONETA, Fio a Sperbank. Minimální vklad je zde 100 Kč, ale vždy máte peníze k dispozici okamžitě. Horní hranici si forBET nestanovuje.

Klasický bankovní převod: Klasický bankovní převod je opět omezen minimem 100 Kč a maximum forBET nestanovuje. Peníze byste na hráčském účtu měli mít do 1 - 3 dnů.

Skrill: Příznivci internetových peněženek najdou v nabídce platebních metod u forBET Skrill. Zde vás omezí poněkud vyšší minimální vklad, a to 1000 Kč. Maximální vklad je zde 50 000 Kč a peníze máte k dispozici okamžitě.

My paysafecard: Další moderní platební metodou, kterou forBET umožňuje využít je My Paysafecard. Minimální vklad je u této metody 100 Kč a maximální potom 25 000 Kč. Peníze můžete využít okamžitě.

Poplatek

Maximální vklad

Minimální vklad

Doba zpracování

Bankovní převod

5 %/ ZDARMA

Bez omezení

100 Kč

1 - 3 dny

Skrill

5 %/ ZDARMA

50 000 Kč

1000 Kč

okamžitě

My paysafecard

5 %/ ZDARMA

25 000 Kč

100 Kč

Okamžitý převod (ePlatba)

5 %/ ZDARMA

Bez omezení

100 Kč

okamžitě

Platební karta

ZDARMA

Bez omezení

100 Kč

okamžitě

Jak vybrat peníze?

ForBET umožňuje v podstatě dva způsoby výběru peněz z hráčského účtu. Můžete využít buď bankovního převodu, jehož rychlost závisí mimo jiné na vaší bance. Nebo internetové peněženky Skrill, kde jsou ale nastaveny o něco přísnější limity.

Bankovní převod: Pokud využijete bankovní převod, nejste omezeni horním limitem. Minimální možný výběr je stanoven na pěkných 10 Kč. Bankovní převod navíc využívají hráči, kteří nespěchají, protože si počkáte 1 – 3 dny.

Skrill: Dále můžete využít internetovou peněženku Skrill, do které se vám vybraný obnos načte okamžitě. Musíte ale vybrat minimálně 1000 kč a maximálně 30 000 Kč.

Minimální částka

Maximální částka

Doba zpracování

Skrill

1000 Kč

30 000 Kč

okamžitě

Bankovní převod

10 Kč

neomezeně

1 – 3 dny

forBET mobilní aplikace

Sázková kancelář forBET provozuje mobilní aplikaci pro telefony s operačním systémem Android. Majitelé Applu mají zatím smůlu, ale na vývoji se pilně pracuje a v nejbližší době půjde stáhnout také pro iOS. Aplikaci žádné sázkové kanceláře nenajdete v obchodě Google Play. Google se totiž k hazardu staví odmítavě a tyto aplikace dle jeho podmínek do obchodu nepatří. Proto si také u forBET musíte pohrát s nastavením telefonu, povolit instalaci aplikací z cizích zdrojů a tu si pak stáhnout z webu společnosti. To můžete udělat pomocí QR kódu nebo kliknutím přímo na odkaz. Samotná aplikace je skvělá, vývojářům se klaníme. Její polská verze dokonce vyhrála cenu pro nejlepší sázkařskou aplikaci roku. Appka je stejně přehledná, jednoduchá a efektivní jako webové rozhraní. V jedné aplikaci najdete LIVE i pre-match sázky, kasino a statistiky.

Živé vysílání

ForBET nemá k dispozici ani na webu, ani v aplikaci žádnou formu živých streamů a ani to v současné chvíli neplánuje. Faktem zůstává, že práva pro živé streamy z populárních utkání jsou obrovsky drahá a malým sázkovým kancelářím se nevyplácí snažit se v tomto ohledu těm velkým konkurovat.

Cash-out

Funkce cash-out umožňuje vybrat peníze z tiketu dřív a vyhnout se tak přílišné ztrátě. ForBET cash-out u některých svých tiketů povoluje. Vždy si ale předem zjistěte, zda je to zrovna tento tip tiketu, než na možnost cash-outu začnete spoléhat.

Kombinace sázek

ForBET samozřejmě umožňuje svým sázkařům kombinovat sázky. Jak už jsme několikrát uvedli, forBET to je především jednoduchost a efektivita. Nehledejte zde tedy žádné pokročilé funkce jako BetBuilder u Fortuny nebo Favorit PLUS. ForBET nabízí klasické kombinační tikety jako AKU nebo MAXIcombi. 

Klasická kombinace sázek AKU je mezi hráči velmi oblíbená. S ní totiž díky kurzům, které se vzájemně kombinují, můžete i s malým obnosem vyhrát velké peníze. A to je adrenalin. Na druhé straně se také s každou kombinací snižuje pravděpodobnost výhry, proto s AKU sázkou zacházejte opatrně. Další možností je MAXIcombi. Tento druh kombinovaného tiketu dává uživateli nástroj jak riziko, které z více tipů na jednom tiketu vyplývá. Pokud tuto funkci využijete, tak rozdělíte své tipy v rámci tiketu do skupin a pokud jedna sázka nevyjde, padne s ní jedna skupina, ale ostatní zůstávají ve hře.

Věrnostní program

ForBET v současné chvíli nenabízí pro své sázkaře žádný věrnostní program.

forBET Vegas – virtuální kasino

ForBET vlastní platnou licenci také pro provozování virtuálního kasina. Najdete ho na webu i v aplikaci. Opět je zde všechno jednoduché. Přihlásíte se a začnete hrát. Také v kasinu získáte po dokončení registrace (včetně ověření totožnosti) 300 Kč bonus, který můžete ihned vsadit. K tomu dostanete 200 volných spinů. Celé rozhraní je poměrně nové, protože českou licenci pro provozování kasina získala forBET až 1. srpna 2023. Nicméně tempo, jakým se tato sázková kancelář rozvíjí, se projevuje i v tom, že neuplynul ani měsíc a už vývojáři s updatem doplnili forBET kasino do mobilní aplikace, kde po svém spuštění chybělo.

Kasino je velmi mladé a zatím trpí nedostatkem poskytovatelů. Nabízí hry značky Apollo a E-gaming. V podstatě zde mají jen různé virtuální automaty, zatím chybí ruleta, kostky nebo karty. Máte tady k dispozici populární hry jako Bonus Joker II, Gangster World, Slot Birds nebo klasiky jako Multiplay 81 či Frozzy Fruits. Ale v polské verzi mají třeba i blackjack s živým krupiérem, takže lze očekávat, že nabídka bude v nejbližší době víc než zajímavá.

Licence a bezpečnost

ForBET vlastní platnou licenci pro hazardní hry v ČR pro kurzovní sázky i virtuální kasino. Tu druhou získala až v srpnu 2023, kurzovní sázky u nás provozuje déle. Nicméně na evropském trhu, především u polských sousedů, je forBET zaběhlá už 7 let. Její česká pobočka má sídlo v ČR a splňuje všechny podmínky pro provozování hazardních her v tuzemsku, přičemž jejich dodržování hlídá Ministerstvo financí ČR.

Jako u každé jiné sázkové kanceláře platí, že hrajete především na svou zodpovědnost. Některé záležitosti může zákon kontrolovat, například stanovit povinnost nastavení hráčských limitů. Vy si je ovšem můžete kdykoliv změnit a nastavit na libovolnou výši. Informace o zodpovědném hraní forBET po vzoru jiných sázkovek poskytuje také, ale jsou v rozsahu cca 1 A4 a neinformuje například o všech možnostech vyhledání pomoci v případě závislosti. To ovšem nevadí, od toho jsme tu mimo jiné my a tyto informace na našem webu najdete.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora na stránkách forBET je k dispozici buď jako živý chat, který je otevřen hráčům od 8:00 do 20:00. Dále můžete napsat email nebo zavolat na infolinku. Komunikovat můžete například skrze sociální sítě společnosti. Tam taky najdete komunitu sázkařů, protože žádný chat s ostatními fanoušky na stránkách forBET není.

Zákaznická podpora je tak poměrně slabá. K tomu na webu chybí mnoho podstatných informací a často kladené dotazy vám nepomohou, protože jsou velmi skoupé. Samotný web je velmi jednoduchý na obsluhu, ale začínající hráč, který se ještě ztrácí v pojmech, tady nenajde podstatné informace.

Shrnutí

ForBET je jednou z dalších sázkových kanceláří u nás. Lze jej doporučit především zaběhlým hráčům, které už nebaví prohrabovat se stohy kurzovních příležitostí a studovat neustále nové promo akce a nabídky. Je pro ty, kteří chtějí hlavně sázet, a to na ty nejpopulárnější sporty. Na ty forBET cílí. Začátečníci zde najdou málo podpory, ale některým může vyhovovat právě ona jednoduchost a strohost. Na druhé straně velmi chudá je nabídka v kasinu, chybí aplikace pro iOS a další funkce. 

ForBET ovšem na český trh vstoupil poměrně nedávno a velmi dynamicky se rozvíjí. Nové funkce doplňuje skoro ze dne na den. Co není dnes, může být už příští měsíc. Pokud se totiž podíváme na polskou pobočku sázkové kanceláře forBET, nabídka je velmi široká a sázkovka patří mezi špičku. V současnosti je tak forBET pro ty, kdo chtějí hlavně sázet - bez komplikací a dlouhého čtení. V budoucnu… kdo ví?

 

Často kladené otázky

author photo
Barbora Jiřincová

Redaktorka Barbora Jiřincová se už 3 roky věnuje psaní článků pro recenzní portály a hodnocení různých služeb a platforem. Jejím hlavním mottem je poskytnout čtenářům co nejpodrobnější informace, a přitom je textem neunudit. Zaměřuje se na články se sportovní tematikou, protože ke sportu má celý život blízko. Nejvíc ji to vždy táhlo k fotbalu, zimním sportům nebo dostihům.

Zobrazit publikace od Barbora Jiřincová