Chance

Chance
8.3

Chance

8.3
  • Široká nabídka kurzů, sportů a společenských sázek
  • Chance TV s neuvěřitelným množstvím živých přenosů
  • Bonus 200 Kč na našem odkazu
8.3

Sázkovou kancelář Chance jsem nemusela objevovat, sportovní fanoušek na ni narazí všude. A nutno říct, že má hodně co nabídnout pravidelným i příležitostným sázkařům. Všechno to začalo skvělou službou Chance TV. Stačí si vytvořit účet, registrovat se a občas si vsadit – v případě 1. fotbalové ligy alespoň 100 Kč měsíčně, v případě jiných live streamů pouhých 30 Kč měsíčně. A voilá, otevřelo se mi ohromné spektrum sportovních přenosů. Chance TV tak nabízí levnější a dostupnější aplikaci pro streamování sportovních přenosů než předplacené televizní služby, ale to není všechno.

Hlavními zákazníky Chance jsou samozřejmě sázkaři a ty si Chance skutečně hýčká. Nabízí velké množství turnajů a soutěží, můžete sázet na všechny možné i nemožné sporty nebo společenské a politické události. V rámci nejpopulárnějších sportů jako je fotbal, hokej nebo tenis si můžete vsadit na všechno možné od výher či proher, po góly a asistence. K tomu se vám ale otevírá možnost sázet na méně známé sporty nebo dokonce e-sporty. A aby toho nebylo málo, můžete si třeba tipnout, o kolik do příštího týdne zdraží potraviny nebo, jaká bude maximální teplota. To všechno v přehledné mobilní aplikaci nebo z počítače a s rychlými a pohodlnými platebními metodami bez skrytých poplatků.

Pravé kouzlo sazkové kanceláře Chance ale tkví v online komunitě, kterou cíleně vytváří. Pro sázkaře totiž kromě běžného diskuzního fóra nabízí také možnost tvorby blogů, analýz nebo sdílení tiketů. Co víc, hráče ke sdílení motivuje v rámci věrnostního programu. Kdo sdílí svou expertizu, získává Goldeny, které může využít k dalším sázkám. Kromě samotných sázek tak Chance poskytuje studnici informací a samotným hráčům pocit komunity a postupného budování autority.

Ve zkratce

Majitel:

akciová společnost

Webové stránky:

www.chance.cz

Založeno:

1991

Hlavní sídlo:

Politických vězňů 156/21, Beroun, 266 01, Česko

Zavolat:

Zákaznická podpora:

[email protected]

Metody vkladu
Poplatky
Minimální vklad
icon card
není
10 Kč
icon card
-
1000 Kč
icon card
-
-
icon card
-
-
icon card
není
není
Metody výběru
Minimální částka pro výběr
Doba
icon card
100 Kč
do 3 hodin
icon card
1000 Kč
1 – 3 dny
icon card
1000 Kč
1 – 3 dny
icon card
100 Kč
Okamžitě
icon card
není
do 3 hodin

Minimální vklad

1 Kč

Spravováno

MFČR

Číslo licence.

Jak začít s Chance

Krok 1

Na tomto odkaze chance.cz klikněte na tlačítko „registrovat.“

Krok 2

Vyplňte všechny potřebné údaje a klikněte na „pokračovat.“

Krok 3

Vyčkejte na aktivační SMS s kódem a aktivační email. Pokud email dlouho nepřichází, zkontrolujte složku nevyžádané pošty. Jakmile email dorazí, klikněte na odkaz pro aktivaci.

Krok 4

V tuto chvíli máte vytvořen tzv. dočasný účet, můžete na něj vložit peníze do výše 3000 Kč a rovnou začít sázet. Pro plnohodnotné využívání účtu a výběr výhry musíte ovšem dostát zákonné povinnosti a registraci dokončit ověřením totožnosti.

Krok 5

Tu můžete provést buď osobně na pobočce pomocí občanského průkazu nebo online pomocí své bankovní identity.

Krok 6

Po dokončení tohoto kroku se stáváte plnohodnotným sázkařem a na účet vám připluje jako dárek bonus 200 Kč. Podle výše vkladu máte možnost získat vstupní bonus až 2000 Kč.

Registrace z počítače

Registrace z počítače probíhá úplně stejně jako z mobilního telefonu.

Recenze o Chance

Zde si můžete přečíst recenze na služby online kasina Chacne od skutečných uživatelů. Připojte se k ostatním hráčům, kteří se již podělili o svůj názor na Chance. Vaše zkušenosti mohou pomoci ostatním uživatelům.

Další informace o Chance

Chance vstupní bonus 200 Kč zcela zdarma a 100 % bonus do výše 2000 Kč

Protože Chance si své sázkaře hýčká od samého začátku, může každý nový hráč získat vstupní bonus 100 % až do 2000 Kč. Pro dosažení oněch 100 % je třeba vstupní bonus protočit 7x. Tímto způsobem lze získat až 28000 Kč, které kancelář uvolňuje po 10 %. Podmínky pro dosažení vstupního bonusu v plné výši je třeba splnit do 90 dnů. Bez ohledu na protočení vložené částky získává každý sázející jen tak 200 Kč, které může využít dle libosti.

Kurzovní nabídka

Chance nabízí ohromné množství událostí, které si můžete v přehledné tabulce filtrovat nejen podle data nebo sportu, ale také podle výše kurzu.

Sázet můžete na velké množství sportů, ale také na události, které hýbou českou společností, ať už se jedná o politiku nebo kulturu. Nejširší je samozřejmě nabídka fotbalu. Můžete sázet na všechny evropské a mnohé světové první ligy, případně nižší soutěže a poháry a v neposlední řadě na všechny právě probíhající turnaje. Tipovat můžete jednotlivé střelce gólů, žluté karty, rohy a další detailní statistiky. Podobně bohatá je nabídka v hokeji nebo v tenise. V tenise můžete sázet na turnaje ATP, ITF nebo WTA.

V nabídce nechybí ani méně populární sporty jako šipky, box nebo u sázkařů oblíbené dostihy včetně zahraničních. Výběr je skutečně ohromný a máte jistotu, že Chance bude pokrývat každou jen trochu významnou právě probíhající sportovní událost.

K dispozici jsou jak pre-match, tak LIVE sázky. Své sázky můžete kombinovat. V tabulce se snadno prokliknete na hráčské analýzy a statistiky, které vám pomohou lépe se orientovat.

Sázkové kurzy

Zkušení sázkaři si u vybrané sázkové kanceláře velmi pečlivě hlídají výhodnost kurzu. Ta si kurzy na konkrétní události stanovuje podle pravděpodobnosti, ale počítá také se svým výdělkem. Často se kurzy jednotlivých sázkovek liší o desetiny procent, ale v dlouhodobém měřítku nebo u vysokých vkladů se jedná o velké peníze. Čím výhodnější kurz pro sázkaře, tím nižší marže pro kancelář. Podívejme se na to, jak výhodné kurzy nabízí svým klientům Chance.

Za příklad si vezměme například konkrétní zápas předkola Ligy mistrů, kdy se utkají PSV Eindhoven se Sturmem Graz. Chance nabízí stejný kurz jako mateřský Tipsport, tedy 1,58 na vítězství domácích. Konkurenční české kanceláře jako Fortuna nebo Betano nabízí kurzy o poznání nižší, Fortuna až 1,27. Na tomto příkladu se ukazuje, že Chance a Tipsport nabízí výhodnější kurz. Ale z jednoho případu nelze usuzovat nic určitého, může se jednat i o odlišnou předpověď bookmakerů. Když ale porovnáme kurzy ve větším měřítku, tak zjistíme, že Chance a Tipsport skutečně nabízí sázkařům často mnohem výhodnější kurzy než ostatní na českém trhu.

Live sázení

LIVE sázení patří bezpochyby k nejzábavnějším možnostem v oblasti nabídky sázkové kanceláře. Pomůže totiž okořenit váš zážitek ze sportovního utkání. V kombinaci s obrovskou nabídkou streamů v rámci Chance TV tak přináší zaručenou dávku adrenalinu do vašeho obýváku.

Funguje to tak, že kromě klasického pre-match tiketu, můžete sázet přímo v průběhu sportovního klání na průběh utkání. Zatímco u klasického pre-match sázení v průběhu zápasu čekáte, jak vše dopadne, u LIVE eventu se kurzy mění přímo v průběhu utkání. Právě při LIVE sázkách se může projevit skutečný sportovní expert v nás. Vidíte, že trenér už měl střídat a nevystřídal? Vsaďte si. Chápete jako první, že se západ nezadržitelně blíží do prodloužení? Vsaďte si. Možnosti jsou neomezené. Navíc po celou dobu můžete komunikovat v aplikaci nebo na webu s ostatními sázkaři, takže zábavě se meze nekladou.

Sázení na e-sports

E-sports je fenomén nové doby a největší česká sázková kancelář na ně samozřejmě myslí. Sázet můžete až na 6 e-sportovních soutěží jako například středoevropská nebo východoevropská CCT či většina hlavních světových šampionátů. Také zde si můžete prohlédnout detailní statistiky a vybrat mezi pre-match sázkou a LIVE sázkami.

Vzhledem k prozatím malé popularitě e-sports v České republice není u této varianty tak široká nabídka informací a nenajdete tolik analýz nebo článků. V Chance TV nemá v současné chvíli e-sports streamy.

Vklady a limity

Jak už jsem uvedla, hlavní předností Chance je, že si za vklady peněz na váš sázkařský účet neúčtuje žádné poplatky. Výjimku tvoří metoda Safepaycard, která ovšem není zdaleka tak populární. Můžete vkládat peníze přímo na pobočce nebo oblibě, přičemž s výjimkou bankovního převodu (kde je doba připsání na účet limitována rychlostí vaší banky) máte peníze k dispozici pro sázku okamžitě.

Můžete si vybrat z následujících platebních metod:

Osobní vklad: můžete vložit peníze na jedné z více než 200 poboček po celé republice, které také nabízí prostor ke sledování sportovních událostí a pohodlnému vyplňování tiketů. Minimální vklad je 1 Kč, maximální 5000 Kč a sázet můžete okamžitě.

Platební karta: jednoznačně nejsnadnější je vklad přes platební kartu. Chance přijímá karty VISA, Visa Electro, MasterCard i Maestro. Pomocí platební karty můžete vsadit částku od 100 Kč do 999 999 Kč a peníze máte k dispozici okamžitě.

Rychlá bankovní tlačítka (ePlatba): pro ty, kdo neradi platí kartou online nebo kartu ani nevlastní, je k dispozici v České republice oblíbený rychlý bankovní převod. Chance podporuje rychlá bankovní tlačítka České Spořitelny, ČSOB, Raiffeisenbank, Unicredit Bank, mBank, MONETA, Fio a Sperbank. Minimální vklady se u jednotlivých bank můžou lišit (v rozmezí 1 – 100 Kč), ale vždy máte peníze k dispozici okamžitě. Maximální vklad rychlým bankovním převodem je 999 999 Kč.

Klasický bankovní převod: klasický bankovní převod není omezen žádnou minimální ani maximální částkou, ale v závislosti na rychlosti vaší banky budete čekat 1 – 3 dny, než budete moci vložené peníze vsadit.

Skrill: v České republice málo známou metodou je využití internetové peněženky Skrill. V tomto případě je minimální vložená částka 1000 Kč a maximální 50 000 Kč. Peníze máte také v tomto případě k dispozici okamžitě.

Paysafecard: Paysafecard je poměrně specifický způsob pro platbu na internetu, zde je tedy účtován poplatek ve výši 5 %. Minimální vklad je u této metody vkladu 10 Kč, maximální 24 000 Kč a peníze máte k dispozici okamžitě.

 

Poplatek

Maximální vklad

Minimální vklad

Doba zpracování

Osobně na pobočce

ZDARMA

5000 Kč

1 Kč

okamžitě

Bankovní převod

ZDARMA

999 999 Kč

1 Kč

1 – 3 dny

Okamžitý převod (ePlatba)

ZDARMA

999 999 Kč

3 Kč

okamžitě

Platební karta

ZDARMA

999 999 Kč

100 Kč

okamžitě

Paysafecard

5 %

24 000 Kč

10 Kč

okamžitě

Skrill

ZDARMA

50 000 Kč

1000 Kč

okamžitě

Jak vybrat peníze?

Chance nabízí tři možnosti výběru výhry nebo vkladu z hráčského účtu: osobně na pobočce, bankovním převodem nebo pomocí internetové peněženky Skrill. Každý způsob má své limity a omezení, ale také výhody.

Bankovní převod: pokud použijete bankovní převod, můžete vybrat částku až do výše 1 milionu Kč. Minimální částka pro výběr je ale 1000 Kč a musíte čekat 1 – 3 dny, než vám peníze přijdou na váš osobní účet.

Osobně na pobočce: Na pobočce můžete vybrat maximální částku 5000 Kč, ale zato se dostanete i k mnohem nižší částce – a to 100 Kč. Peníze dostanete hned. Síť poboček je obrovská, po České republice se jich nachází přes 200.

Skrill: Pokud použijete internetovou peněženku Skrill můžete využít pro výběr částky od 1000 Kč výš a neplatíte žádné poplatky. Peníze dostanete na svůj účet během 1 – 3 dnů.

Paysafecard: K výběru můžete využít internetovou bezpečnou platbu paysafecard. Peníze se vám převedou do 3 hodin od potvrzení platby. Maximálně můžete vybrat touto metodou 360 000 Kč a minimálně 100 Kč.

PayPal: Dále můžete využít internetovou peněženku PayPal. Peníze se vám převedou do 3 hodin od potvrzení platby. Maximálně můžete vybrat touto metodou 100 000 Kč a minimálně 100 Kč.

 

Minimální částka

Maximální částka

Doba zpracování

Osobně na pobočce

100 Kč

5000 Kč

okamžitě

Bankovní převod

1000 Kč

1 milion Kč

1 – 3 dny

Skrill

1000 Kč

30 000 Kč

1 – 3 dny

Paysafecard

100 Kč

360 000 Kč

do 3 hodin

PayPal

100 Kč

100 000 Kč

do 3 hodin

Chance mobilní aplikace

Chance nabízí svým sázkařům skvělou mobilní aplikaci. Ta je k dispozici pro systémy Android ve dvou verzích (pro Android 8 a novější a pro Android 7 a starší), pro systémy Huawei a iOS. Aplikaci pro iOS si stáhnete v App Storu. V Google Play zatím k dispozici není. Proto si ji stahujte přes odkaz ze stránky Chance, ale musíte vždy nejprve povolit instalaci aplikací z cizích zdrojů. Na webu ale najdete velmi podrobný popis.

V Chance mysleli také na uživatele s Windows Phone nebo Blackberry. Pokud prostě váš operační systém nepodporuje jejich mobilní aplikaci, můžete sázet pohodlně z mobilního webového rozhraní, které je pro ně speciálně upraveno, je velmi přehledné a běží hladce.

Mobilní aplikace nabízí všechny možnosti, včetně prohlížení, sázení, čtení blogů nebo třešničky na dortu – streamování sportovních přenosů v Chance TV. Hráči tak mají svou vlastní televizi neustále v kapce.

Živé vysílání

Živé vysílání v prostředí Chance TV je ohromnou výhodou této sázkové společnosti. Chance totiž nabízí ohromné množství živých přenosů z různých sportů, různých zemí pro své registrované hráče zdarma. Sledovat přenosy můžete v počítači nebo prostřednictvím aplikace či mobilního webového rozhraní v mobilu nebo tabletu.

Jediným omezením pro přístup k živému vysílání je aktivní hráčský účet. Každých 30 dnů musíte vsadit alespoň částku 30 Kč. Lze říct, že Chance zde vychází vstříc těm sportovním fanouškům, kteří sázkám tolik neholdují a chtějí aplikaci využít spíš pro sledování přenosů a zapojení do široké komunity nadšenců. Ti tak mohou sledovat přenosy, číst analýzy a blogy, chatovat s hráči a vsadit si jen občas.

Výjimkou je nejvyšší česká fotbalová soutěž. Tu mohou sledovat pouze ti registrovaní hráči, kteří si vsadí každý měsíc částku ve výši alespoň 100 Kč. Vzhledem k tomu, že 1. fotbalová liga není pokryta veřejnoprávní televizí a dostat se k ní je tak pro mnohé fanoušky složité, představuje tato možnost levnější variantu předplatného streamovací služby typu O2 TV.

Cash-out

Cash-out je novinka ve světě sázek. Přestože sázení je někdy adrenalin, a proto to děláme, někdy chceme sázet trochu víc na jistotu. Cash-out toto umožňuje. Funguje to tak, že když máte na tiketu 12 zápasů, výsledek 10 už znáte a nechcete čekat, až vám zbylé dva pokazí výhru, vyberete si výhru hned a zbytek sázky se stornuje. Výhra je samozřejmě nižší než u celého tiketu, ale alespoň nějakou jistotu máte.

Funkce cash-out má určitá omezení. U jedné nevyhodnocené sázkové příležitosti můžete využít cash-out pouze jednou a událost musí být stále otevřena. Pokud na tiketu máte například deset výher domácích a jednu bezbrankovou remízu, nemůžete si vybrat funkci cash-out ve chvíli, kdy v posledním zápasu bezbranková remíza není možná. Jinak, ale cash-out můžete využít u všech tipů sázek a soutěží na webu i přes mobilní aplikaci.

Kombinace sázek

Sázková kancelář Chance nabízí také možnost kombinace sázek na jednom tiketu, přičemž maximální možná výhra nesmí přesáhnou 10 milionů Kč a na jednom tiketu nemůžete mít víc než 50 sázek.

Věrnostní program

Sázková kancelář Chance má pro své sázkaře také věrnostní program. Za zadané sázky získáváte tzv. Goldeny, které si můžete vybrat z účtu v penězích nebo použít na další sázky. Goldeny získáváte za každou uzavřenou sázku s minimálním kurzem 1,5 a nárok na bonus máte k desátému dni od chvíle, kdy jste podmínky k jeho udělení splnili. Bonus obdržíte podle výpočtu, kdy se z každých 200 Kč připočítává jeden Golden. Ale při vyšších sázkách, už získáváte Goldenů méně. Například za částku 40 000 získáte pouze 200 Goldenů.

Mimo to můžete Goldeny získat za doporučení, sdílení svých tiketů s uživateli, vytváření analýz nebo přispívání na blog. Počet blogových příspěvků a analýz je omezen a doporučujeme si nejprve prostudovat podmínky na stránkách. Tato možnost je ale podle mě naprosto skvělá, protože tím jsou hráči motivováni k tomu, aby sdíleli zajímavé informace s ostatními a zároveň si získali publikum a autoritu, pokud jsou skutečnými experty.

Chance Vegas – virtuální kasino

Sázková kancelář Chance nenabízí pouze sázení na sportovní a společenské události, ale také virtuální kasino. V něm si můžete zahrát všechny oblíbené hazardní hry: ruletu, hrací automaty nebo karetní hry. Najdete zde výběr her od nejznámějších výrobců a celkem si můžete vybrat z 550 online hracích automatů. Nabídka se neustále rozšiřuje a Chance také pořádá různé promo akce a turnaje, které ještě více zpestří zábavu, protože zde se dá vyhrát víc než v samostatných hrách bez dalšího vstupního poplatku. Turnajů se můžou zúčastnit všichni registrovaní hráči Chance.

Také Chance Vegas můžete hrát jak z počítače, tak pomocí aplikace z chytrého telefonu a podpora je dostupná na telefonu i online plně v českém jazyce. Registrace hráče ovšem k ničemu nezavazuje, nemusíte hrát pravidelně, můžete se registrovat, zkusit si hru a už nikdy nepřijít. Oproti nabídce jiných online kasin je ale nabídka Chance Vegas chudší, za pravidelnou aktivitu hráči nejsou odměňováni a nenajdete tu žádnou sekci LIVE.

Pokud si chcete jen zahrát, tak se nemusíte ani registrovat a zkusit si hru v demo režimu. V takovém případě ovšem nehrajete o reálné peníze. Minimální vklad, pokud chcete skutečně hrát, je 25 000 Kč a hrát mohou pouze registrovaní a ověření hráči s aktivním účtem.

K aplikaci a webovému rozhraní Chance Vegas je třeba říct, že se jedná o poměrně novou službu, která se neustále vyvíjí. Těžiště sázkové kanceláře Chance stále leží a v budoucnu pravděpodobně zůstane v oblasti kurzovních sázek, přičemž Chance Vegas nebo také Loterie Korunka, kde si můžete zahrát různé druhy loterie, jsou spíše doplňkové. Na nabízených službách je to znát.

Licence a bezpečnost

Sázková kancelář Chance vlastní platnou licenci v České republice, což je určitě jasná výhoda. Její činnost je právně regulována Ministerstvem financí ČR a nebyly zaznamenány žádné problémy s porušováním zákona. Chance dodržuje platnou legislativu a hráči se mohou cítit bezpečně.

Nakládání s financemi na účtu je transparentní, všechny své účty můžete zrušit. Ověření identity buď přímo na pobočce nebo pomocí bankovní identity, které stanovuje zákon, zajistí, že se hry nemohou zúčastnit osoby nezletilé nebo nesvéprávné. Chance hodně dbá na dobrou pověst a reputaci, a pokud mají hráči jakékoliv podezření na nelegální aktivitu, mohou informovat přímo Ministerstvo financí.

Své sázky a tikety máte vždy pod kontrolou a nespornou výhodou je, že i v případě uzavření sázky na pobočce si můžete svůj tiket zkontrolovat online. Uživatelé si nestěžují na problémy s výplatou, o výplatu zažádáte a pokud splňujete vypsané podmínky, tak ji dostanete okamžitě nebo do pár dnů v případě bankovního převodu. S Chance také nenarazíte na žádné skryté poplatky nebo schované podmínky. Vše je legální a transparentní.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora Chance je v provozu téměř nonstop. Na číslo +420 233 090 831 se dovoláte kdykoli mezi 8:00 a 23:00. Využít můžete také podporu online pomocí online formuláře případně na emailu [email protected]. Pro reklamaci tiketu můžete rovnou napsat na [email protected]. Veškerá podpora je v češtině a pracovníci podpory odpovídají rychle a ochotně. Pokud nechcete čekat, je možné, že najdete radu mezi často kladnými dotazy nebo v sekci nápověda. Někdy také dobře a rychleji poradí ostatní hráči na fóru.

Shrnutí

Sázková kancelář Chance patří ke špičce na českém trhu a právem. Nabídka kurzovních sázek, druhů sportů nebo soutěží je bezkonkurenční, živé sázky nabízí dostatek adrenalinu a Chance TV v kombinaci s mobilní aplikací opravdu přináší moře zábavy do vašeho obýváku nebo kapsy. Široká komunita sázkařů, kterou Chance cíleně buduje prvky jako fórum, blogy, analýzy nebo sdílení tiketů v době sociálních sítí přináší sportovním sázkám nový rozměr. Vytknout můžeme jen malý výběr bonusů a omezený výběr her u online kasina. To je ovšem proto, že Chance Vegas je v této chvíli spíš doplňkem ke kurzovním sázkám.

Často kladené otázky

author photo
Barbora Jiřincová

Redaktorka Barbora Jiřincová se už 3 roky věnuje psaní článků pro recenzní portály a hodnocení různých služeb a platforem. Jejím hlavním mottem je poskytnout čtenářům co nejpodrobnější informace, a přitom je textem neunudit. Zaměřuje se na články se sportovní tematikou, protože ke sportu má celý život blízko. Nejvíc ji to vždy táhlo k fotbalu, zimním sportům nebo dostihům.

Zobrazit publikace od Barbora Jiřincová