Betano

Betano
8.8

Betano

8.8
  • Skvělé bonusy
  • Široká nabídka sportů, druhů sázek a soutěží
  • Bonus 500kč na našem odkazu
8.8

Sázková kancelář Betano působí na českém trhu od roku 2012 a byla první sázkovou kanceláří se sídlem v zahraničí, která po splnění zákonných podmínek obdržela licenci pro český trh. Od té doby stabilně roste a získává nové příznivce. Narozdíl od Chance, která cílí na vytvoření komunity sázkařů nebo Tipsportu, kteří vítají tradicionalisty a rozšiřují síť poboček, Betano cílí hlavně na mladé sportovní fanoušky, kteří vyhledávají služby online. Jejich heslem je zábava, proto v nabídce najdete mnoho různých sportovních i společenských událostí. Můžete si vsadit na všechny možné i nemožné sporty nebo sportovní statistiky. Dlouhodobé příležitosti umožňují vsadit těm, kteří se nějaké sportovní události nebo začátku své oblíbené soutěže nemohou dočkat, a pozadu nezůstává ani nabídka e-sportů.

Určitou nevýhodou sázkové kanceláře Betano může být chudší nabídka TV Betano, tedy nabídka živého vysílání. Ne že by přenosů k dispozici bylo málo, ale nenajdete tady ty nejsledovanější - tedy českou první hokejovou nebo fotbalovou ligu. Ani mistrovství světa ve fotbale nebo Premiere League, na kteréžto události ovšem nevlastní práva žádná konkurenční sázková kancelář.

Betano také nebuduje komunitu sázkařů a nenabízí pokročilé analýzy nebo možnost založit si blog. Zato získává jedničku za velmi přehledný web a mobilní aplikaci, za kterou získala mimo jiné prestižní zahraniční ocenění. Betano je moderní, zábavné a v budoucnu jistě přijde s dalšími prvky, které ocení všichni, kdo se sázením rádi baví.

Ve zkratce

Majitel:

Kaizen Gaming CZ Ltd.

Webové stránky:

https://www.betano.cz/

Založeno:

2012

Hlavní sídlo:

Quantum House 75, Abate Rigord Street, Ta' Xbiex XBX 1120, Malta

Zavolat:

Zákaznická podpora:

[email protected]

Metody vkladu
Poplatky
Minimální vklad
icon card
není
200 Kč
icon card
není
200 Kč
icon card
není
10 Kč
icon card
není
10 Kč
icon card
není
10 Kč
icon card
není
10 Kč
Metody výběru
Minimální částka pro výběr
Doba
icon card
100 Kč
Do 24 hodin
icon card
100 Kč
Do 24 hodin
icon card
10 Kč
2 - 5 pracovních dnů
icon card
není
1 den
icon card
100 Kč
Do 24 hodin
icon card
10 Kč
1 - 4 dny

Minimální vklad

10 Kč

Spravováno

Ministerstvo financí ČR

Číslo licence.

Jak začít s Betano

Krok 1

Klikněte na následující odkaz: https://www.betano.cz/
Klikněte na tlačítko "registrovat".

Krok 2

Vyplňte pravdivě všechny údaje a vyberte si kvalitní heslo.

Krok 3

Zatrhněte, že souhlasíte s podmínkami a dokončete registraci.

Krok 4

K prvnímu přihlášení do systému potřebujete potvrzovací kód a kód z SMS zprávy, které vám Betano ihned zaslalo.

Krok 5

Přihlaste se a vyplňte potvrzovací údaje.

Krok 6

Pokud vám nepřišly, zkontrolujte složku nevyžádané pošty, případně kontaktujte zákaznickou podporu (nejrychlejší je online chat, který funguje do půlnoci).

Krok 7

Do 30 dnů od této chvíle musíte aktivovat svůj dočasný účet provedením následujících kroků.

  • Vložit první peníze na účet.
  • Ověřit totožnost online pomocí bankovní identity.
  • Nastavit si herní limity.

Nyní je váš účet plně aktivován a můžete začít sázet.

Jak se zaregistrovat z počítače?

Založení účtu z počítače probíhá zcela stejně jako z mobilního zařízení.

Recenze o Betano

Zde si můžete přečíst recenze na služby sázkové kanceláře Betano od skutečných uživatelů. Připojte se k ostatním hráčům, kteří se již podělili o svůj názor na Betano. Vaše zkušenosti mohou pomoci ostatním uživatelům.

Další informace o Betano

Betano vstupní bonus - 100 % bonus do výše 3000 Kč a 350 Kč zcela zdarma

Stejně jako většina jiných sázkových kanceláří také Betano nabízí pro nové hráče vstupní a vkladový bonus. Ihned po dokončení registrace dostanete na svůj účet 350 Kč, které můžete rovnou vsadit. Pro získání vkladového bonusu 3000 Kč musíte splnit určité podmínky, ale není tak těžké ho dosáhnout. Uvítací bonus je v podstatě 100 % zhodnocení prvního vkladu. Výše vašeho bonusu záleží na tom, kolik vložíte peněz. Můžete si vybrat částku od 100 Kč do 3000 Kč. Nyní máte 90 dní, abyste alespoň danou částku alespoň 10x vsadili s maximálním kurzem 1,8. Peníze si můžete vybrat až po splnění podmínek, jinak se celý postup získání bonusu stornuje. Nepočítají se protichůdné sázky ani víc sázek vložených na jednu příležitost.

betano hlavni

Kurzovní nabídka

Kurzovní nabídka sázkové kanceláře Betano patří k nejbohatším. Vsadit si můžete na všechny možné sporty. Nejvíc možností se samozřejmě nachází při tipování na nejoblíbenější sporty u nás, tedy fotbal a hokej. Můžete tipovat na nejvyšší i nižší soutěže u nás, v Evropě i ve světě, stejně jako na všechny možné zahraniční i domácí turnaje. Kromě sázky na výsledek jsou k dispozici různé sázky na statistiky, jako jsou střelci gólů, červené karty nebo asistence. Není bez zajímavosti, že Betano patří mezi nejoblíbenější sázkové kanceláře právě u fotbalových fanoušků.

Sázet můžete ovšem také na jiné sporty, jako jsou tenis, atletika, basketbal nebo třeba MMA či stolní tenis a další. Zajímavou možností jsou třeba dlouhodobé příležitosti, takže třeba už v létě si můžete vsadit, kdo vyhraje světový pohár v alpském lyžování nebo v biatlonu. Lze říct, že u Betano si můžete vsadit na sporty, které by vás ani nenapadly jako kriket nebo lakros. Nechybí ani společenské sázky, můžete sázet na celosvětovou politiku nebo na to, který herec bude účinkovat jako příští James Bond.

Samotné sázení Betano svým hráčům zpestřuje různými turnaji nebo misemi, kterých se můžete účastnit. V rámci dlouhodobých příležitostí se představivosti meze nekladou. Třeba už v létě 2023 si můžete vsadit na počet medailí jednotlivých států na příští olympiádě v Paříži v roce 2024. A až samotná olympiáda začne, můžete se vsadit, že v Betano vymyslí mnoho zajímavých sázkových příležitostí, které pro vás z olympijských her udělají adrenalinový zážitek.

Betano kurzovni nabidka

Sázkové kurzy

Sázkové kurzy v Betano patří na českém trhu k výhodnějším, ačkoliv zde Betano obsadilo až třetí místo za koncernem Tipsportu (Chance a Tipsport nabízejí většinou identické kurzy). Znamená to, že Betano si účtuje o něco větší marži než tyto dvě sázkovky. To platí v dlouhodobém měřítku, ovšem nemusí to tak být vždy. Ukažme si to na příkladech.

Zápas kvalifikace evropské ligy mezi FC Gzira United a prvoligovou Plzní má u Betana kurz na výhru Plzně 1,37. Stejný výsledek inzeruje Tipsport a Chance v kurzu 1,3 a 1,28. Kurz u Betano je v tomto případě nejméně výhodný se stejnou pravděpodobností výsledku. U jiného zápasu předkola evropské ligy mezi Dniprem 1 a Slavií Praha je ale situace vyrovnanější, a to kurz na výhru Slavie 1,65 shodně u SazkaBet a Betana a 1,66 u Chance a Tipsportu.

Z uvedených příkladů vyplývá, že sázkové kurzy českých legálních kanceláří jsou poměrně vyrovnané a čeští hráči se rozhodují podle jiných parametrů, než jsou právě kurzy. Bookmakeři jednotlivých sázkových kanceláří totiž také s výší marže lavírují a některé kurzy stanovují výhodněji, jiné méně. A také hraje roli odlišný odhad výsledku expertů v jednotlivých sázkových kancelářích. 

Live sázení

Také Betano nabízí svým sázkařům LIVE sázení. Znamená to, že si nemusíte tipovat pouze výsledek nebo statistiky zápasu před samotnou událostí. LIVE sázení počátečním hvizdem rozhodčího nekončí, nýbrž začíná. Mezi hráči jsou živé sázky velmi oblíbené, protože pomáhají zpestřit sledování samotného sportu. V rámci LIVE sázení se kurzy na výsledky a jednotlivé statistiky v průběhu zápasu mění a vy můžete právě v průběhu události sázet. Přibývají jiné zajímavé statistiky jako třeba střelec “dalšího gólu” nebo kdo vyhraje “zbytek zápasu.”

betano liv

Sázení na e-sports

Sázková kancelář Betano nabízí také sázení na čím dál populárnější e-sports, a to včetně LIVE sázek a možnosti sledování živých streamů. Nabídka je zde nebývale široká, můžete sázet na různé populární soutěže a turnaje v e-sportech, ať už jde o populární hry jako Counter Srike nebo League of Legends. Také zde se vyskytují poutavé dlouhodobé příležitosti a tipovat můžete kromě výsledku i různé herní statistiky.

Betano esport

Vklady a limity

Nabídka platebních metod pro vložení financí na hráčský účet je široká. Milovníci klasického sázení si u Betano na své nepřijdou. Jelikož Betano funguje pouze online, nemůžete přijít na pobočku a vložit peníze. Zde si můžete vybrat z klasického převodu (rychlá bankovní platba chybí), platby kartou nebo velkého počtu internetových peněženek.

Můžete si vybrat z následujících platebních metod:

Platební karta: jednoznačně nejsnadnější je vklad přes platební kartu. Betano přijímá karty VISA, Visa Electro, MasterCard i Maestro. Pomocí platební karty můžete vsadit částku od 10 Kč do 999 999 Kč a peníze máte k dispozici okamžitě.

Klasický bankovní převod: u klasického bankovního převodu začíná minimální vklad na 10 Kč a maximální částka je 999 999 Kč. Betano na svých stránkách uvádí, že ve většině případů máte peníze na svém hráčském účtu v průběhu 1 hodiny. Ve výjimečných případech (které ovšem závisí na vaší bance) si můžete 2 - 3 dny počkat. Čekat budete určitě, pokud vkládáte peníze o víkendu.

Skrill: v České republice málo známou metodou je využití internetové peněženky Skrill. V tomto případě je minimální vložená částka 200 Kč a maximální 100 000 Kč. Peníze máte v tomto případě k dispozici okamžitě.

Paysafecard: Paysafecard je poměrně specifický způsob pro platbu na internetu, Betano si ale narozdíl od konkurence neúčtuje žádné poplatky. Minimální vklad je u této metody vkladu 10 Kč, maximální 24 000 Kč a peníze máte k dispozici okamžitě.

Apple Pay: Majitelé účtu u Applu, můžou využít možnost Apple Pay, zatímco uživatelé s Androidem službu Google Pay hledají marně. Nicméně v případě Apple Pay máte na účtu peníze okamžitě a můžete vložit minimálně 10 Kč a maximálně 999 999 Kč.

Neteller: Betano podporuje také platbu pomocí služby Neteller. Také v tomto případě máte peníze na účtu okamžitě, transakce je zdarma. Minimální vklad je zde 200 Kč a maximální 100 000 Kč.

Poplatek

Maximální vklad

Minimální vklad

Doba zpracování

Bankovní převod

ZDARMA

999 999 Kč

10 Kč

Většinou do 1 hodiny, výjimečně 1 – 3 dny

Apple Pay

ZDARMA

999 999 Kč

10 Kč

okamžitě

Platební karta

ZDARMA

999 999 Kč

10 Kč

okamžitě

Paysafecard

ZDARMA

24 000 Kč

10 Kč

okamžitě

Neteller

ZDARMA

100 000 Kč

200 Kč

okamžitě

Skrill

ZDARMA

100 000 Kč

200 Kč

okamžitě

Jak vybrat peníze?

Betano nabízí až šest možnosti výběru výhry nebo vkladu z hráčského účtu: platební kartou, bankovním převodem, pomocí internetové peněženky Skrill, Paysafecard, Neteller nebo pomocí služby Apple Pay. Každý způsob má své limity a omezení, ale také výhody.

Bankovní převod: Pokud použijete bankovní převod, spodní ani horní limit pro tuto metodu výběru vás omezovat nebude. Betano uvádí, že většinou máte peníze na svém účtu v průběhu jednoho pracovního dne, pokud máte účet v České republice. U převodu do zahraničních bank můžete čekat až 4 pracovní dny.

Skrill: Pokud použijete internetovou peněženku Skrill, můžete využít pro výběr částky od 100 Kč do 100 000 Kč. Peníze dostanete na svůj účet do 24 hodin.

Neteller: Když se rozhodnete pro službu Neteller, můžete využít pro výběr částky od 100 Kč do 100 000 Kč. Peníze dostanete na svůj účet do 24 hodin.

Paysafecard: Pomocí Paysafecard můžete vybrat částku od 100 Kč do 100 000 Kč. Peníze dostanete na svůj účet do 24 hodin.

Apple Pay: V rámci využití služby Apple Pay můžete vybrat minimální částku 10 Kč a maximální 100 000 Kč. Peníze máte na svém účtu v průběhu 1 - 4 dní.

Platební karta: Betano umožňuje také výběr peněz pomocí vaší platební karty. Peníze vám ovšem na kartu mohou přijít až za 2 - 5 pracovních dní. Limity zde jsou nastaveny 10 Kč pro minimální a 100 000 Kč pro maximální vybranou částku.

Minimální částka

Maximální částka

Doba zpracování

Platební karta

10 Kč

100 000 Kč

2 - 5 pracovních dnů

Bankovní převod

není

není

1 den

Skrill

100 Kč

100 000 Kč

Do 24 hodin

Neteller

100 Kč

100 000 Kč

Do 24 hodin

Paysafecard

100 Kč

100 000 Kč

Do 24 hodin

Apple Pay

10 Kč

100 000 Kč

1 - 4 dny

Betano mobilní aplikace

Mobilní aplikace Betano běží na operačních systémech Android nebo iOS. Mobilní aplikace Betano je velmi příjemná a intuitivní na ovládání. Také přispěla k tomu, že Betano drží mezinárodní ocenění EGR Awards za své mobilní a fotbalové služby. Mobilní aplikace umožňuje všechny typy sázek a především přináší do telefonu push notifikace, takže hráči mají všechny informace neustále po ruce.

betano mobilni aplikace

Živé vysílání

Sázková kancelář Betano nabízí živé streamy mnoha sportovních i e-sportovních přenosů. Streamů nemá tolik jako třeba TV Tipsport, ale přesto jich najdete na webu mnoho. Nicméně k tomu, abyste mohli živé vysílání sledovat, stačí, abyste na svém hráčském účtu měli alespoň 10 Kč. Nemusíte ani aktivně sázet. TV Betano je k dispozici také v mobilní verzi webu nebo v mobilní aplikaci a běží skvěle. Jedinou malou nevýhodou je, že na počítači nelze spustit režim přes celou obrazovku. Na mobilu nebo tabletu ano. Nenajdete zde LIVE streamy z nejdražších fotbalových soutěží nebo událostí, jako je třeba Premiere League nebo mistrovství světa ve fotbale, ale to je případ všech živých vysílání pro hráče ve všech sázkových kancelářích. Betano ovšem nevlastní práva na nejvyšší českou fotbalovou ligu, NHL nebo českou hokejovou extraligu. Na ty vlastní exkluzivní práva konkurenční sázkové kanceláře.

Cash-out

Pro drtivou většinu sázek je také u sázkové kanceláře Betano k dispozici služba cash-out. Ta funguje tak, že můžete vybrat menší obnos ze vsazeného tiketu dřív, než vám případné neúspěšné poslední zápasy výhru pokazí. Můžete tak učinit jen tehdy, kdy potenciální výhra není beznadějná. Podmínkou cash-outu je to, aby alespoň jedna událost na tiketu byla ukončena úspěšně.

Kombinace sázek

U Betano můžete sázky na jednom tiketu různě kombinovat. Jako bonus zde najdete funkci Bet Builder, kterou si zapnete posuvným tlačítkem při sestavování tiketu. Funkce vám sama ukáže, jaké sázky můžete spolu na jednom tiketu kombinovat. Můžete si tak na jeden zápas vsadit kombinaci - výsledek, počet gólů, počet karet a rohů a to všechno na jednom tiketu. Není divu, že Betano je tak oblíbené právě u fotbalových fanoušků. Na jeden tiket můžete umístit 2 - 7 příležitostí a tím tak obohatit svůj zážitek ze sledovaného utkání. Bet Builder najdete také v mobilní aplikaci a s jeho pomocí jsou kombinace sázek neskutečně jednoduché. 

Věrnostní program

Věrnostní program sázkové kanceláře Betano funguje tak, že získáte 150 Kč na sázení pokaždé, když přivedete nového uživatele. Váš kamarád se musí zaregistrovat pomocí vámi zaslaného odkazu a vložit první peníze. Další formou věrnostního programu na Betano je tzv. Mise. Betano mise funguje trochu jinak než věrnostní programy jiných sázkových kanceláří. Nemusíte dlouhodobě sbírat věrnostní body. Stačí splnit konkrétní misi, kterou Betano vypíše. Aplikace nebo systém na webu Betano vám nabídne podle vaší hráčské historie takovou misi, která se vám nejspíš bude líbit. Mise stanovuje počet vsazených tipů, minimální kurz a minimální sázku v jedné konkrétní soutěži. Za úspěšně splněnou misi získáte rovnou peníze, které můžete dále prosázet.

Betano Vegas hry – virtuální kasino

Vegas hry společnosti Betano jsou klasickým online kasinem. Při registraci můžete po ověření účtu získat 250 free spinů na Kajot automatu Multi Vegas 81 jako odměnu za vytvoření účtu. V repertoáru virtuálního kasina najdete až 600 automatů, rulet nebo her. Můžete si je také zahrát bez rizika v demo režimu, pro to nemusíte mít ani ověřený účet. Automaty i hry můžete hrát na počítači, mobilu i tabletu, stačí být online. 

betano kasino

Licence a bezpečnost

Sázková kancelář Betano má platnou českou licenci, a to je dostatečný důvod, abychom ji hodnotili jako bezpečnou. Ministerstvo financí ČR, které povolování k provozu hazardních her poskytuje, totiž činnost těchto společností přísně kontroluje a pro kasina nařizuje jasné podmínky. V České republice také pouze sedm společností drží platnou licenci. Jen takové sázení je legální, pokud využijete služby licencované sázkové kanceláře. Betano má jako jediná z licencovaných sázkovek v ČR sídlo v zahraničí, konkrétně na Maltě. Udělení licence první zahraniční společnosti byl v tomto směru průlom, ale stále musela splnit všechny podmínky včetně kompletní podpory a materiálů v českém jazyce.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora u Betano funguje buď formou online chatu nebo telefonní linky. Hráči jsou vyzváni, aby nejprve zkontrolovali, zda někdo jiný už jejich dotaz nepoložil a pro začátek zamířili na Help Desk, tedy stránky s nápovědou. Databáze Help Centra je velmi obsáhlá a můžete jednoduše zadat dotaz a algoritmus pro vás vyhledá všechny relevantní odpovědi. Pokud svou odpověď nenajdete, máte možnost přejít do online chatu, který funguje od 10:00 do 0:00. Telefonní linka je pak v provozu od 9:00 do 17:00. Nevýhoda je tedy jasná, večer, když nejvíce lidí sází, se nedovoláte a musíte spoléhat na chat. Ten funguje poměrně svižně, ale rychlé položení telefonického dotazu nenahradí. Betano zde obecně míří na mladší hráče, kteří raději píšou, než volají. Pokud váš dotaz nespěchá, můžete jednoduše napsat email na podporu. 

Shrnutí

Sázková kancelář Betano patří k nejoblíbenějším v České republice, i když zde působí krátce. Její mise je jasná: zábava. Svými soutěžemi, misemi i nabídkou cílí především na fanoušky fotbalu, přičemž zde ale v seznamu live streamů nenajdeme českou první ligu. Ale jinak je nabídka streamů bohatá. Betano má také skvělou mobilní aplikaci a poměrně výhodné kurzy. Cílovou skupinou jsou rozhodně mladší hráči. Funguje plně online, nemá a neplánuje otvírat žádné kamenné pobočky. Platebních metod je dost a Betano si neúčtuje žádné poplatky. Nejzajímavější u této sázkové kanceláře je velmi bohatá nabídka sportů a společenských událostí, přičemž tvůrci soutěží neustále vymýšlí nové zábavné statistiky, na které si můžete vsadit. Poutavé jsou také dlouhodobé příležitosti a live sázky.

Často kladené otázky

author photo
Barbora Jiřincová

Redaktorka Barbora Jiřincová se už 3 roky věnuje psaní článků pro recenzní portály a hodnocení různých služeb a platforem. Jejím hlavním mottem je poskytnout čtenářům co nejpodrobnější informace, a přitom je textem neunudit. Zaměřuje se na články se sportovní tematikou, protože ke sportu má celý život blízko. Nejvíc ji to vždy táhlo k fotbalu, zimním sportům nebo dostihům.

Zobrazit publikace od Barbora Jiřincová